Ewa Bem wraca na scenę po śmierci Pameli Niedziałek-Bem
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Córka Ewy Bem uczciła pamięć zmarłej siostry. Jej wzruszający pomysł został nagrodzony...

Pamela Bem-Niedziałek przegrała walkę z rakiem 1,5 roku temu

Rafał Kowalski 5 marca 2019 06:59
Ewa Bem wraca na scenę po śmierci Pameli Niedziałek-Bem
Fot. East News

W październiku 2017 roku odeszła do wieczności starsza córka Ewy Bem, Pamela Bem-Niedziałek. 39-letnia dziennikarka, która osierociła dwójkę dzieci, przegrała walkę z nowotworem mózgu. Młodsza z córek znanej piosenkarki, Gabriela Sibilska, oddała zmarłej siostrze hołd nagrywając film. Animowana produkcja otrzymała ważną nagrodę.

Film Gabrieli Sibilskiej Queen of the Forest

Dwudziestoczteroletnia dziś Gabriela Sibilska to owoc związku Ewy Bem i Ryszarda Sibilskiego. Siostra Pameli po ukończeniu studiów w Londynie, wyleciała do Nowego Jork, gdzie obecnie mieszka ze swoim chłopakiem. Gabriela wciąż rozwija się w kierunku animacji filmowej, która jest także jej największą pasją.

Niedawno okazało się, że jeszcze kiedy Sibilska studiowała w Wielkiej Brytanii, to jej talent do animacji dostrzegli profesjonaliści. W lutym 24-latka odebrała prestiżową nagrodę London Student Awards za scenariusz filmu Queen of the Forest (tłum. Królowa Lasu), który poświęciła zmarłej 1,5 roku temu siostrze.

Młodsza córka Ewy Bem wyjawiła w sieci, że praca nad obrazem bardzo pomogła jej uporać się z osobistą tragedią. „To bardzo osobisty, intymny film, pokazujący prawdziwe emocje, ilustrujący cierpienie po stracie Siostry. Praca nad nim była dla mnie terapią”, czytamy na Instagramie Gabrieli.

Tata wybitnej studentki dodał w rozmowie z Dobrym Tygodniem, że jest bardzo zadowolony z osiągnięć Gabrieli. „Jesteśmy bardzo dumni z córki, ona jest zadowolona i szczęśliwa. Została nawet asystentką jednego z profesorów, zdobywa doświadczenie”, mówił w wywiadzie pan Ryszard Sibiliski.

Serdecznie gratulujemy i wyrażamy ogromne wyrazy uznania, że chwile głębokiego smutku Gabriela Sibilska przekuła w tak piękny film. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gabriela Sibilska (@blagabalanga)

Ewa Bem z córkami Pamelą i Gabrysią oraz mężem Ryszardem Sibilskim,
Fot. Jacek Piotrowski / Agencja Gazeta

TAGI #film #Ewa Bem

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.