Książę Harry i Meghan Markle new
Fot. Alexi Lubomirski/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Film o księciu Harrym i Meghan Markle: kto zagra księżną Dianę i królową Elżbietę II?

Sprostają temu wyzwaniu?

Gabriela Czernecka 17 lutego 2018 19:00
Książę Harry i Meghan Markle new
Fot. Alexi Lubomirski/Getty Images

Wybrano aktorki do ról księżnej Diany i królowej Elżbiety II do filmu o księciu Harry'm i Meghan Markle. Kto wcieli się w księżną Dianę, a kto w królową Elżbietę II? Obsada filmu Harry & Meghan stopniowo się powiększa. W najnowszej produkcji stacji Lifetime widzowie zobaczą również Bonnie Soper i Maggie Sullivun!

Kto wcieli się w księżną Dianę w filmie o księciu Harry'm i Meghan Markle?

Nikt nie spodziewał się, że w filmie o księciu Harry'm poruszony zostanie wątek jego mamy, księżnej Diany. Przypomnijmy, że Diana zmarła, gdy książę miał zaledwie 13 lat. Jak się okazuje, w najnowszej produkcji stacji Lifetime w filmie Harry & Meghan zobaczymy wątek poświęcony relacji Harry'ego z matką. Kto wcieli się w księżną Dianę? Bonnie Soper okazała się najlepszym wyborem i właśnie dołączyła do obsady filmu. 

Kim jest Bonnie Soper? To 34-letnia nowozelandzka aktorka, jest gwiazdą produkcji Filthy Rich. Faktycznie, patrząc na zdjęcia aktorki i księżnej, nie trudno nie zauważyć, że panie są podobne. Czy Bonnie Soper podoła tej roli? Jedno jest pewne, po udziale w tym filmie popularność aktorki z pewnością wzrośnie!

Film Harry & Meghan: kto wcieli się w królową Elżbietę II?

Do obsady filmu Harry & Meghan dołączyła również Maggie Sullivun, która wcieli się w królową Elżbietę II. Aktorkę widzowie mogą kojarzyć z serialu Fargo. O czym będzie film Harry & Meghan? To historia miłości brytyjskiego księcia i jego narzeczonej.

Film odtworzy historię związku pary - od randki w ciemno, na którą ustawiła ich wspólna znajoma po spektakularne zaręczyny i ślub. W księcia Harry'ego wcieli się Murray Fraser, a w w rolę Meghan Markle Parisa Fitz-Henley. Jak na razie nie wiadomo jednak, które wątki zostaną rozwinięte, ani w jakich scenach zobaczymy księżną Dianę. 

 

 

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.