Ewa Minge, Viva!, marzec 2011, 5/2011
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek
Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Minge świętuje urodziny syna. „Nazwisko wiele razy mu dało w kość”, mówi o Oskarze

„Chciał odnieść sukces na własnych zasadach”, dodaje

Ksenia Krasko 29 lipca 2021 18:54
Ewa Minge, Viva!, marzec 2011, 5/2011
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek

Projektantka Ewa Minge często udziela się na swoich portalach społecznościowych. Fani gwiazdy cenią ją za szczerość i brak tematów tabu. Na swoim Instagramie publikuje różne rzeczy, dodaje fotografie z pracy i z wakacji, zdjęcia z przeszłości, dzieli się przemyśleniami... Jeden z ostatnich postów poświęciła starszemu synowi, Oskarowi Minge. Złożyła mu osobiste i wzruszające życzenia urodzinowe.

Ewa Minge. Kim jest jej syn Oskar?

Ewa Minge wychowała dwóch synów – Oskara (urodził się w 1991 roku) i Gaspara (przyszedł na świat w 1994 roku). Starszy z braci, który jest managerem marki z domu mody słynnej mamy, obchodził niedawno trzydzieste urodziny, i właśnie z tej okazji projektantka złożyła mu bardzo osobiste życzenia.

Zobacz: Wywiad z Ewą Minge: „Małżeństwo spowodowało, że trudno mi zaufać do końca jakiemuś mężczyźnie”

Ewa Minge i Oskar Minge w sesji dla magazynu VIVA!, 2011 rok

Ewa Minge, Oskar Minge, VIVA! 2011 rok
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO

W poście na Instagramie powróciła wspomnieniami do chwili, kiedy pojawił się na świecie. „30 lat temu, po najcięższych dwudziestu godzinach w moim życiu, strachu, że może się źle skończyć ten poród, wśród biegających lekarzy i mojego wrzasku, jakby obdzierali mnie ze skóry żywcem, przyszedł na świat zupełnie zdrowy Oskar Amadeusz”, czytamy.

Jak dodała Ewa Minge, jej starszy syn zawsze był „odważny i bezkompromisowy”, ale bywały momenty, kiedy nie było mu łatwo.

Oskar Minge - kim jest syn projektantki Ewy Minge?
Fot. Bartosz Krupa/East News

Ewa Minge o synu Oskarze. „Nazwisko wiele razy mu dało w kość”

Znane nazwisko nie ułatwiało Oskarowi życia. „Fakt jest taki, ze ja dorastałam w innych czasach i nie byłam dzieckiem „z nazwiskiem”, czyli swoistą metką. To nazwisko wiele razy mu dało w kość, choć nigdy go nie wykorzystywał. Chciał odnieść sukces na własnych zasadach”, wyznała Ewa Minge. „Różnica w naszym dzieciństwie była jednak potężna, bo ja żyłam z dobrymi wróżkami i czarodziejami, a on miał obok smoka. Daliśmy radę, choć konsekwencje zostają na zawsze”, dodała żartobliwie. „Dzisiaj ma rodzinę, choć narazie wszystkie moje wnuki maja futro i ogonki. Ale synowa jest piękna na medal i bez ogona”.

Zobacz też: Ewa Minge pokazała się bez makijażu i z piegami! „To jest Pani najładniejsze zdjęcie”, zachwycają się fani

„Nie żyjemy w symbiozie prostej, bo choć jedno za drugim skoczy w ogień, to mamy twarde charaktery i upór własnych racji. Po wielu bojach nauczyliśmy się, ze każdy żyje według swojego katechizmu i tak jest najzdrowiej”, opowiedziała o relacji z synem, życząc mu „pięknej fali pod stopami i słońca w gorze”.

Dołączamy się do pięknych słów i życzymy Oskarowi Minge wszystkiego dobrego. 

Ewa Minge z synem Oskarem, 2010 rok

Ewa Minge o synu Oskarze
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?