Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan z dziećmi VIVA! 25/2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O TYM SIĘ MÓWI

Barbara Kurdej-Szatan pokazała urocze zdjęcia z komunii córeczki

„Niezwykle poważnie podeszła do tematu. Jestem dumna”

Olga Figaszewska 23 maja 2022 11:30
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan z dziećmi VIVA! 25/2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

To był dla nich wyjątkowy weekend. W niedzielę, 10-letnia córeczka Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana przystąpiła do Komunii Świętej. Aktorka podzieliła się z fanami wspaniałymi, rodzinnymi kadrami, które opatrzyła poruszającym opisem. Gwiazda nie kryje dumy ze swojej pociechy.

Barbara Kurdej-Szatan o Komunii Świętej córki

Barbara Kurdej-Szatan od czasu do czasu dzieli się z obserwatorami fragmentami życia prywatnego. Aktorka jest wspaniałą mamą dwójki cudownych pociech: Hani i Henia. Fotografie z ich udziałem z miejsca  podbijają serca fanów.  Starsza pociecha małżonków ma już 10 lat. Hania w ostatni weekend przystąpiła do Komunii Świętej, a zdjęcia z uroczystości pojawiły się na Instagramie aktorki.

Hani w tym ważnym dniu przyjęcia sakramentu towarzyszyli najbliżsi. Na fotografii możemy podziwiać dumnych rodziców i ich pociechę. Jak podkreśliła Barbara Kurdej-Szatan, dla jej córki było to bardzo ważne wydarzenie. Hania długo przygotowywała się do przyjęcia do serca Pana Jezusa i podeszła do sytuacji bardzo odpowiedzialnie. Jej postawa napawa dumą rodziców.

„To był piękny i ważny dzień dla naszej Hani. Bardzo przeżywała, chciała i niezwykle poważnie podeszła do tematu. Jestem dumna z mojej małej istotki i ogromnie kocham”, zwierzyła się gwiazda.

Sprawdź też: Syn Katarzyny Nosowskiej ma już 26 lat. Wokalistka złożyła mu wyjątkowe życzenia

Na ujęciach opublikowanych przez aktorkę widać szczęście małej Hani. Z bukietem białych kwiatów pozowała do wspólnych kadrów z tatą i mamą.

Barbara i Rafał Szatanowie są osobami wierzącymi. Para pragnie przekazać dzieciom najważniejsze wartości i wychować na empatycznych ludzi.  „Oboje i ja i Basia jesteśmy z rodzin wierzących. Cały czas z tyłu głowy mamy nastawienie, że Hania jest ochrzczona i pewnie Henia też w najbliższym czasie ochrzcimy”, dodawali w jednym z wywiadów dla Pomponika.

Pod zdjęciem opublikowanym przez Barbarę Kurdej-Szatan znalazło się wiele ciepłych komentarzy. Niektórzy zastanawiają się, do kogo podobna jest 10-letnia Hania.

„Na tym zdjęciu jak podobna do taty. Pozdrawiam serdecznie”, „Haniu Bóg Jest Miłością i Niech Ci Błogosławi”,, „Cudowne zdjęcia. Błogosławieństwa Bożego dla Hanusi”, „Piękny dzień, piękna córcia i piękna rodzinka”, czytamy.  

Zobacz też: Lara Gessler ujawniła płeć drugiego dziecka. Spełni się jej wielkie marzenie!

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan z dziećmi VIVA! 25/2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan z dziećmi VIVA! 25/2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan z dziećmi VIVA! 25/2020

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.