Dlaczego? Wszystko przez...

Rafał Kowalski 22 września 2018 11:28

To już rok od kiedy Ewa Farna i Martin Chobot w tajemnicy przed mediami powiedzieli sobie tak! Para została małżeństwem dokładnie 22 września 2017 roku i od tamtej pory wciąż zostawia życie prywatne tylko dla siebie. Nam udało się podczas konferencji Polsatu porozmawiać z wokalistką i zapytać, jak ona i ukochany spędzili razem ten wyjątkowy  dzień.

Ewa Farna o 1. Rocznicy ślubu

Okazuje się jednak, że para nawet się nie zobaczyła… Wokalistka wiedziała, że tak będzie już kilka tygodni temu. „To będzie pierwsza rocznica, więc ważna, ale nie mamy żadnych planów. Nie ma na to po prostu czasu, ponieważ tego dnia będę na planie programy All Together Now, więc nie będziemy nawet razem. Mam nadzieję, że później nam się uda jakoś po swojemu poświętować. Najpewniej będzie to po którymś koncercie…, powiedziała nam podczas imprezy Polsatu Ewa Farna.

Wokalistka dodała też, że na co dzień i tak ona i Martin spędzają razem dużo czasu razem. Trochę wynika to z faktu, że mąż gwiazdy gra w jej zespole na gitarze. „Wspólna praca to zaleta i wada jednocześnie. My należymy do tych, którzy potrafią być razem non-stop. I tak właściwie jest… No może poza teraz, bo absolutnie nie wyobrażam sobie, żebyśmy stanęli razem na ściance. To zupełnie nie dla nas. Ja bym się nie czuła dobrze, bo nie lubię się afiszować. Z kolei Martin jest introwertyczny i na pewno w roli osoby pozującej przed aparatami się nie odnajduje. Poza tym w ogóle jeśli chodzi o celebrycki świat to nie mieszkamy w Warszawie, więc moje pojawianie się na imprezach jest sporadyczne i zawsze wiąże się z moją pracą”, usłyszeliśmy.

I tak jak jest, powinno pozostać. W końcu Ewę Farną kochamy za jej piosenki i mocny głos, a nie za opowieści o każdym aspekcie życia prywatnego. Szczęśliwym małżonkom życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze! 

1/5
Ewa Farna i Martin Chobot
Copyright @Facebook
1/5

Dziś pierwsza rocznica ślubu Ewy Farnej i jej męża Martina

2/5
Ewa Farna, ślub
Copyright @Instagram
2/5

Dziś pierwsza rocznica ślubu Ewy Farnej i jej męża Martina

3/5
Ewa Farna, Viva! 11/2014, nr. 24
Copyright @Zuza Krajewska
3/5

Dziś pierwsza rocznica ślubu Ewy Farnej i jej męża Martina

4/5
Ewa Farna, Viva! 2014
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
4/5

Dziś pierwsza rocznica ślubu Ewy Farnej i jej męża Martina

5/5
Ewa Farna, Paweł Deląg na planie teledysku
Copyright @
5/5

Dziś pierwsza rocznica ślubu Ewy Farnej i jej męża Martina

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.