Fot. Zawada / AKPA
o tym jest głośno

Nie boją się przyszłości, bo mają siebie nawzajem. Mąż Ewy Bem podjął zawodowe ryzyko, a teraz takie wieści

Ryszard Sibilski odniósł wielki sukces!

Marcjanna Maryszewska 5 lutego 2024 11:20
Fot. Zawada / AKPA

Historia miłości Ewy Bem i Ryszarda Sibilskiego poruszyła tłumy. Od ponad czterech dekad tworzą zgrany duet, a ich uczucie nieustannie kwitnie. W najtrudniejszych chwilach zawsze mogą liczyć na siebie nawzajem. Nie tak dawno mąż wokalistki potwierdził, że rzucił swoją dotychczasową pracę. Długo szukał nowego zajęcia... Teraz media obiegła świetna informacja.

Ewa Bem otrzymała od męża wiele wsparcia

"On jest fantastycznym, rodzinnym facetem. A ja fantastyczną żoną. Oprócz mocnego uczucia i biegłości w kompromisach potrzebne jest bardzo duże poczucie obowiązku. Wiem, że to do tematu miłości mało przystaje, ale my mamy głębokie poczucie, że coś arcyważnego budujemy razem i nie możemy sobie pozwalać na jakieś wyłomy" — mówiła Ewa Bem w wywiadzie z Beatą Kęczkowską dla magazynu Wysokie Obcasy. Mąż pojawił się w jej życiu w idealnym momencie. Dziś nie wyobrażają sobie, aby los mógł mieć dla nich inną historię. 

Artystka z poprzedniego małżeństwa miała córkę Pamelę, która odeszła w 2017 r. po ciężkiej chorobie. Ryszard Sibilski zbudował piękną relację ze swoim przyszywanym dzieckiem. Oboje bardzo przeżyli śmierć 39-letniej Pameli i do dziś nie pogodzili się z jej odejściem. Ewa Bem mogła w trudnym czasie liczyć na wsparcie ukochanego, który pomógł jej przetrwać czas największej rozpaczy. Nigdy jednak nie udało się załatać głębokiej wyrwy po stracie...

CZYTAJ TAKŻE: Robiła wszystko, by uratować życie taty... Taką relację miał Andrzej Strzelecki z córką

"Przez dwa lata jej choroby i następne cztery funkcjonowałam tylko dzięki lekom. Dindi walczył o to, żebym nie zwariowała. [...] Mój mąż jest najbardziej troskliwym mężczyzną, jakiego znam" — wspominała na łamach magazynu Pani.

Ewa Bem, Viva! 5/2022

Ewa Bem, Viva! 5/2022
Fot. Iza Grzybowska

Fantastyczne wieści o mężu Ewy Bem. Już nie jest bezrobotny

Każdego dnia miłość dodaje im ogromnej siły i popycha do dalszego działania. Świadomość obecności ukochanej osoby sprawia, że nie obawiają się jutra. Niedawno Ryszard Sibilski podjął zawodowe ryzyko, rezygnując ze stanowiska dyrektora zarządzającego firmy producenckiej Endemol Shine Polska. Zainteresowany potwierdził te wieści w rozmowie z portalem Wirtualne Media argumentując, że poszukuje świeżych wyzwań. "Nadszedł czas, aby pójść dalej i spróbować swoich sił w czymś nowym" — ogłosił wówczas mąż Ewy Bem.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Grzegorz Turnau przygotowuje się do kolejnej trasy koncertowej. Przed nim obchody 40-lecia swojej twórczości

Do tego czasu Ryszard Sibilski pozostawał bezrobotny, lecz niedawno wszystko uległo zmianie! Okazuje się, że znalazł on pracę w firmie Jake Vision, która od tego roku produkować będzie odświeżony "Taniec z Gwiazdami". To oznacza, że mąż artystki będzie współodpowiedzialny za wielki hit stacji Polsat. Ewa Bem z pewnością jest z niego niesamowicie dumna.  

Ewa Bem, Ryszard Sibilski, 2007 r.

Ewa Bem, Ryszard Sibilski
Fot. Bartosz KRUPA/East News

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.