Eva Longoria, ciąże gwiazd
Fot. instagram@evalongoria
z życia gwiazd

Eva Longoria pokazała półtoramiesięcznego synka! 

Podobny do mamy?

Monika Katarzyna Krupska 1 sierpnia 2018 12:30
Eva Longoria, ciąże gwiazd
Fot. instagram@evalongoria

To może być jedna z najsłodszych rzeczy, jakie dziś zobaczycie! Eva Longoria po raz pierwszy pokazała swojego synka! Urodzony 18 czerwca 2018 roku chłopiec pomachał do czytelników. Podobny do mamy?

Jak wygląda syn Evy Longorii? 

Eva Longoria długo nie mogła zdecydować się na dziecko. Aktorka i modelka była dwukrotnie mężatką, jednak zarówno z Tylerem Christopherem, jak i Tonym Parkerem nie doczekała się potomstwa. W 2016 roku gwiazda ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Poślubiła Jose Antionio Bastona, starszego od niej o siedem lat biznesmena.

43-latka w drugiej połowie czerwca urodziła swojego pierwszego synka. Amerykanka nazwała chłopca Santiago Enrique Baston. Z półtoramiesięcznym dzieckiem wystąpiła na najnowszej okładce hiszpańskiego tygodnika Hola!. „Oto on! Santiago Enrique Baston macha do świata! Nie mogłam się doczekać, aby podzielić się z wami tym zdjęciem!”, napisała aktorka. 

Pięknej mamie jeszcze raz gratulujemy!  

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.