Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News
O TYM SIĘ MÓWI

Enrique Iglesias już nie jest kawalerem! Anna Kournikova zmieniła nazwisko

Tenisistka potwierdziła w ten sposób ich ślub?

Ksenia Krasko 16 października 2019 12:52
Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News

Chociaż media już kilka lat temu sugerowały, że Anna Kournikova i Enrique Iglesias wzięli ślub, para nigdy nie wypowiedziała się na temat tych plotek. Są ze sobą od dawna i wychowują dwójkę uroczych dzieci, a ich związkowi kibicują fani na całym świecie. Wygląda na to, że mają powody do radości – tenisistka zasugerowała, że zakochani zmienili stan cywilny!

Anna Kournikova i Enrique Iglesias wzięli ślub

Anna Kournikova i Enrique Iglesias stworzyli udany, mocny i na pewno szczęśliwy związek. Nie opowiadają zbyt wiele o swojej relacji, trzymają się z dala od burzliwych skandali. Dlaczego więc internauci nie mają wątpliwości, że tenisistka właśnie potwierdziła plotki o ślubie? Okazuje się, że zmieniła nazwisko na swoim Instagramie! W opisie widnieje teraz Anna Kournikova Iglesias.

Anna Kournikova Instagram
Fot. screen instagram

Kournikova i Iglesias są razem już osiemnaście lat! Poznali się w 2001 roku, na planie teledysku do jednego z większych hitów piosenkarza, utworu Escape. Od tamtej pory są właściwie nierozłączni.

W 2017 roku para powitała na świecie uroczych bliźniaków, Lucy i Nicholasa. Rodzice chętnie pokazują swoje pociechy na portalach społecznościowych, a zabawne nagrania cieszą się niezwykłą popularnością w sieci.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

Gratulujemy!

Anna Kournikova i Enrique Iglesias
Fot. East Nws

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.