Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News
O TYM SIĘ MÓWI

Enrique Iglesias już nie jest kawalerem! Anna Kournikova zmieniła nazwisko

Tenisistka potwierdziła w ten sposób ich ślub?

Ksenia Krasko 16 października 2019 12:52
Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News

Chociaż media już kilka lat temu sugerowały, że Anna Kournikova i Enrique Iglesias wzięli ślub, para nigdy nie wypowiedziała się na temat tych plotek. Są ze sobą od dawna i wychowują dwójkę uroczych dzieci, a ich związkowi kibicują fani na całym świecie. Wygląda na to, że mają powody do radości – tenisistka zasugerowała, że zakochani zmienili stan cywilny!

Anna Kournikova i Enrique Iglesias wzięli ślub

Anna Kournikova i Enrique Iglesias stworzyli udany, mocny i na pewno szczęśliwy związek. Nie opowiadają zbyt wiele o swojej relacji, trzymają się z dala od burzliwych skandali. Dlaczego więc internauci nie mają wątpliwości, że tenisistka właśnie potwierdziła plotki o ślubie? Okazuje się, że zmieniła nazwisko na swoim Instagramie! W opisie widnieje teraz Anna Kournikova Iglesias.

Anna Kournikova Instagram
Fot. screen instagram

Kournikova i Iglesias są razem już osiemnaście lat! Poznali się w 2001 roku, na planie teledysku do jednego z większych hitów piosenkarza, utworu Escape. Od tamtej pory są właściwie nierozłączni.

W 2017 roku para powitała na świecie uroczych bliźniaków, Lucy i Nicholasa. Rodzice chętnie pokazują swoje pociechy na portalach społecznościowych, a zabawne nagrania cieszą się niezwykłą popularnością w sieci.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

Gratulujemy!

Anna Kournikova i Enrique Iglesias
Fot. East Nws

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.