Królowa Elżbieta II
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Elżbieta II „jest wściekła”. Wybiera się do Los Angeles na rozmowę z Meghan i Harrym?!

Królowa nie jest zadowolona z ich biografii

Ksenia Krasko 21 sierpnia 2020 07:46
Królowa Elżbieta II
Fot. Getty Images

Chociaż Elżbieta II już kilka lat temu postanowiła, że nie powinna odbywać wyczerpujących podróży długodystansowych, teraz gotowa jest zrobić wyjątek. Jak twierdzi jeden z tabloidów, monarchini wybiera się do Los Angeles, aby przeprowadzić rozmowę z wnukiem Harrym i jego żoną Meghan – jest poważnie zaniepokojona szumem medialnym wokół pary, a także uważa, że ich biografia szkodzi rodzinie królewskiej. Czy królowa już wkrótce wyląduje w USA, czy jest to tylko plotka? Sprawdźmy.

Królowa Elżbieta II poleci do USA na rozmowę z Meghan

Tygodnik New Idea donosi, że Elżbieta II poprosiła swoich pomocników o sporządzenie bezpiecznego planu 11-godzinnej podróży do Kalifornii. Królowa planuje odwiedzić Meghan i Harry’ego w ich nowej rezydencji i porozmawiać o rzekomym zaangażowaniu pary w promocję biografii Finding Freedom, chociaż wcześniej zapewniono, że małżeństwo Sussex nie ma z nią nic wspólnego.

Królowa wybrała już personel, z którym poleci do Los Angeles. Jak dodaje magazyn, z tej okazji 5-gwiazdkowy hotel Californian w Santa Barbara przygotował najlepszy apartament i kilka sąsiednich pokoi dla gościa o statusie VIP.

„Biorąc pod uwagę wiek królowej i obecny klimat na świecie, jest to bardzo ryzykowne przedsięwzięcie, ale zdecydowała, że ​​musi to zrobić”, wyznaje anonimowe źródło na łamach New Idea. „Uważa, że jest ​​jedyną osobą, która może przemówić do Meghan i Harry’ego”. Magazyn tłumaczy, że para nie zamierza wracać do Wielkiej Brytanii, więc królowa nie ma innego wyjścia.

Elżbieta II poleciała do LA, New Idea sierpień 2020
Fot. MAT. PRASOWE

Elżbieta II jest zaniepokojona fragmentami biografii, które publikują media. „Uważa, że ​​to jednostronna wersja wydarzeń, która szkodzi rodzinie królewskiej. Cały kraj mówi o rzekomo złym traktowaniu Meghan i Harry’ego, kiedy należy skupić się na znacznie poważniejszych problemach”, pisze tabloid.

„Udzieliła im największego wsparcia, zapewniła miejsce do zamieszkania i właściwie wszystko, o co tylko mogli poprosić. Jest wściekła, że musi tym wszystkim się zajmować”, przekazała osoba z bliskiego kręgu royalsów.

Czy królowa rzeczywiście przybyła do Los Angeles? Jasną odpowiedź na to pytanie daje portal Gossip Cop. Zwraca uwagę, że na okładce New Idea napisane jest, że monarchini już wylądowała w LA, ale w samym artykule wspomina się o planowaniu podróży... Stąd nie ma wątpliwości, że ta historia nie jest prawdziwa.

Zdjęcie Elżbiety II przy samolocie zrobiono na początku tego miesiąca, kiedy wraz z księciem Filipem wybrała się na krótkie wakacje. Gossip Cop dodaje, że plotki o konflikcie królowej z księciem Harrym i Meghan Markle są zmyślone. 

Królowa Elżbieta II, księżna Meghan, książę Harry

Księżna Meghan, książę Harry, królowa Elżbieta II
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.