Królowa Elżbieta II, 28.06.2022
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Elżbieta II nienawidziła rodziców księżnej Kate! Co było powodem?

Pewnych rzeczy nie była w stanie znieść

Karol Sowa 3 grudnia 2022 14:09
Królowa Elżbieta II, 28.06.2022
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Rodzice księżnej Kate cieszą się wielką sympatią wśród mieszkańców Wielkiej Brytanii. Carole i Michael Middletonowie są uroczymi i ciepłymi dziadkami, którzy nie kryją swoich uczuć. W wychowanie wnuków wkładają całe serce, jednak królowa Elżbieta II nie pochwalała ich metod... Dlaczego? Poznajcie szczegóły!

Dlaczego królowa Elżbieta II nie lubiła rodziców księżnej Kate?

Brytyjska prasa od wielu lat śledzi poczynania Carole i Michaela Middeltona. Wszystko za sprawą ich córki, która od wielu lat sprawuje bardzo wysoką pozycję na brytyjskim dworze. Jej rodzice jednak starają się być z boku. Oboje prowadzą własny biznes, a w dodatku są szczęśliwymi dziadkami. To jest ich klucz do spełnienia. Nie czują potrzeby wypowiadania się w mediach i nie odnoszą się do żadnych skandali z Windsorami w roli głównej. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zwiastun do dokumentu Harry'ego i Meghan pełny skrajnych emocji. Rodzina królewska ma się czego obawiać?

Królowa Elżbieta II, 28.06.2022
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Jak się okazuje, królowa Elżbieta II miała im dużo do zarzucenia. Nie podzielała ich metod wychowawczych i nie za bardzo ich lubiła. Rodzicie księżnej Kate prowadzą firmę, a ich majątek wart jest około 30 milionów funtów. Mimo wielkiego bogactwa, małżeństwo nie lubi obnosić się ze swoimi pieniędzmi. Starają się żyć skromnie. Razem mieszkają w Bucklebury, niedaleko Londynu. Zakochani uwielbiają wolny czas spędzać z wnukami. Warto dodać, że brytyjska rodzina królewska zatrudniła wykwalifikowaną opiekunkę. 

Co najbardziej denerwowało monarchinię? To, że największym autorytetem dla księżnej Kate są jej rodzice oraz to, że z ich zdaniem najbardziej się liczy. Królowa swoje dzieci wychowywała twardą ręką i przestrzegała dworskiej etykiety. Jej zdaniem w tym przypadku powinno być tak samo. Jak się okazuje, Carole i Michael Middeltonowie wychowują dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami. Monarchini zależało na tym, żeby poznały prawdziwe życie. Nie była zwolenniczką rozpieszczania wnucząt. Z tego co widać, rodzice księżnej Kate robią zupełnie na odwrót. Organizują zabawy oraz wycieczki, które bardzo odbiegają od królewskich norm. Co jeszcze denerwowało Elżbietę II? To, że książę William bardzo lubi swoich teściów. Mają bardzo podobne poczucie humoru oraz spędzają Boże Narodzenie w domu Middeltonów.  

CZYTAJ TEŻ: Do sieci trafiło nowe zdjęcie synka Meghan Markle i księcia Harry’ego! Archie bardzo się zmienił

Księżna Kate, książę William i księżniczka Charlotte, Commonwealth Games, 2.08.2022
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.