królowa Elżbieta II
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Królowa Elżbieta II zabroniła mówić o Meghan i Harrym w jej obecności!

Księżna Sussex znów podpadła?!

Ksenia Krasko 18 września 2019 12:31
królowa Elżbieta II
Fot. Getty Images

Meghan Markle i książę Harry często pojawiają się na pierwszych stronach gazet, i trzeba przyznać, że najczęściej związane to jest z kolejną wpadką księżnej Sussex – media i mieszkańcy Wielkiej Brytanii zawsze znajdą powód do krytyki. Najwyraźniej królowa jest już tym zmęczona...

Elżbieta II nie rozmawia o Meghan i Harrym

Elżbieta II odpoczywa teraz w zamku Balmoral, prywatnej posiadłości w pobliżu Aberdeen w Szkocji. Według doniesień, goście Jej Królewskiej Mości otrzymują ciekawe ostrzeżenie przed wizytą. Okazuje się, że w żadnym wypadku nie powinni rozmawiać z królową o księciu Harrym i jego żonie!

Osoby, zatrudnione w pałacu mówią, że Elżbieta II jest „bardzo rozczarowana, że Harry i Meghan są regularnie krytykowani”. Nie podoba jej się sposób, w jaki prowadzą życie publiczne i fakt, że lekceważą zasady. Podobno królowa ostatecznie straciła cierpliwość, kiedy Meghan Markle opuściła Balmoral podczas rodzinnego wyjazdu, aby pojechać do Nowego Jorku.

Brytyjski dziennikarz Quentin Letts zdradził szczegóły na swoim Twitterze. „Przyjaciel mojego znajomego miał odwiedzić Elżbietę II. Przed wizytą otrzymał poradę. Rozmawiaj o czym chcesz, oprócz jednego [tematu]. Chodzi o Brexit? Nie, o [księżną i księcia] Sussex”.

Przedstawiciele rodziny królewskiej zdementowali też plotkę, która ucieszyła wielbicieli księżnej Sussex. W sieci pojawiła się informacja, że była aktorka postanowiła ponownie uruchomić bloga The Tig, którego prowadziła przed ślubem z księciem Harrym. Uznała, że jej manager ma dokumenty, które stanowią o jej prawach do projektu do 2021 roku.

Jednak magazyn People opublikował oficjalny komentarz Pałacu Buckingham: „Absolutnie nie ma takich planów. Zakładamy, że zachowanie znaku towarowego jest konieczne, aby zapobiec jego użyciu przeciwko księżnej Sussex”. 

księżna Meghan i królowa Elżbieta II
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.