Cezary Pazura i Edyta Pazura, Viva! 2009
Fot. Marek Straszewski
O TYM SIĘ MÓWI

„Dziecko na pokładzie’’. Edyta i Cezary Pazurowie zostaną rodzicami! Żona aktora jest w trzeciej ciąży

Damian Duda 24 grudnia 2017 12:00
Cezary Pazura i Edyta Pazura, Viva! 2009
Fot. Marek Straszewski

 

Edyta Pazura potwierdziła informacje, które od kilku tygodni pojawiają się w mediach. Żona aktora opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które rozwiało wszelkie wątpliwości! Edyta i Cezary Pazurowie zostaną rodzicami! 

 

Zobacz też: Cezary Pazura o żonie: "Czułem, że mam diament. Tylko dlaczego został oszlifowany w taki bolesny sposób?"

Edyta Pazura jest w ciąży

Te święta będą wyjątkowym czasem dla państwa Pazurów. Niebawem aktor po raz kolejny zostanie ojcem. Żona Cezarego Pazury potwierdziła doniesienia, które od kilku tygodni pojawiały się w mediach. Kiedy na początku grudnia para pojawiła się na premierze spektaklu „Niezwyciężony’’ w Teatrze 6 Piętro, można było zauważyć pierwsze ciążowe krągłości. Do tej pory zarówno aktor, jak i jego żona nie potwierdzali tych informacji. 

 

Na Instagramie Edyta Pazura opublikowała zdjęcie świątecznych skarpet, na których zostały wyszyte imiona członków rodziny. Na piątej skarpecie znalazł się napis: „Baby’’. Podpis, który został umieszczony pod zdjęciem, rozwiał wszelkie wątpliwości. „Wszystko, co sobie wymarzyliśmy, spełnia się każdego dnia. Życzę Wam dużo zdrowia, miłości, spełnienia marzeń, spokoju, odpoczynku. Niech te Święta będą dla Was wyjątkowe — tak jak dla nas. Dziękujemy za każde dobre słowo. Wasze wsparcie, wiadomości, maile. Bądźcie szczęśliwi! Dziecko na pokładzie; ciąża’’, napisała Edyta Pazura.

 

Małżeństwa Cezarego Pazury

Aktor był trzykrotnie żonaty. Z pierwszą żoną Żanetą ożenił się 1 kwietnia 1989 roku — ma z nią córkę Anastazję, która przyszła na świat w 1990 roku. Cztery lata później para rozwiodła się. Przez dwanaście lat, od 1995 do końca 2007 roku, jego żoną była Weronika Marczuk. 1 maja 2009 roku wziął ślub z Edytą Zając, z którą ma dwoje dzieci: córkę ośmioletnią Amelię i pięcioletniego syna Antoniego.

 

Edyta Pazura, Cezary Pazura, Edyta i Cezary Pazurowie
Fot. East News

 

Edyta Pazura, Cezary Pazura, Edyta i Cezary Pazurowie
Fot. East News

 

Zobacz też: Edyta Pazura udekorowała dom na święta. Niestety nie wszystkim spodobały się pomysły celebrytki...

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.