Cezary Pazura i Edyta Pazura, Viva! 2009
Fot. Marek Straszewski
O TYM SIĘ MÓWI

„Dziecko na pokładzie’’. Edyta i Cezary Pazurowie zostaną rodzicami! Żona aktora jest w trzeciej ciąży

Damian Duda 24 grudnia 2017 12:00
Cezary Pazura i Edyta Pazura, Viva! 2009
Fot. Marek Straszewski

 

Edyta Pazura potwierdziła informacje, które od kilku tygodni pojawiają się w mediach. Żona aktora opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które rozwiało wszelkie wątpliwości! Edyta i Cezary Pazurowie zostaną rodzicami! 

 

Zobacz też: Cezary Pazura o żonie: "Czułem, że mam diament. Tylko dlaczego został oszlifowany w taki bolesny sposób?"

Edyta Pazura jest w ciąży

Te święta będą wyjątkowym czasem dla państwa Pazurów. Niebawem aktor po raz kolejny zostanie ojcem. Żona Cezarego Pazury potwierdziła doniesienia, które od kilku tygodni pojawiały się w mediach. Kiedy na początku grudnia para pojawiła się na premierze spektaklu „Niezwyciężony’’ w Teatrze 6 Piętro, można było zauważyć pierwsze ciążowe krągłości. Do tej pory zarówno aktor, jak i jego żona nie potwierdzali tych informacji. 

 

Na Instagramie Edyta Pazura opublikowała zdjęcie świątecznych skarpet, na których zostały wyszyte imiona członków rodziny. Na piątej skarpecie znalazł się napis: „Baby’’. Podpis, który został umieszczony pod zdjęciem, rozwiał wszelkie wątpliwości. „Wszystko, co sobie wymarzyliśmy, spełnia się każdego dnia. Życzę Wam dużo zdrowia, miłości, spełnienia marzeń, spokoju, odpoczynku. Niech te Święta będą dla Was wyjątkowe — tak jak dla nas. Dziękujemy za każde dobre słowo. Wasze wsparcie, wiadomości, maile. Bądźcie szczęśliwi! Dziecko na pokładzie; ciąża’’, napisała Edyta Pazura.

 

Małżeństwa Cezarego Pazury

Aktor był trzykrotnie żonaty. Z pierwszą żoną Żanetą ożenił się 1 kwietnia 1989 roku — ma z nią córkę Anastazję, która przyszła na świat w 1990 roku. Cztery lata później para rozwiodła się. Przez dwanaście lat, od 1995 do końca 2007 roku, jego żoną była Weronika Marczuk. 1 maja 2009 roku wziął ślub z Edytą Zając, z którą ma dwoje dzieci: córkę ośmioletnią Amelię i pięcioletniego syna Antoniego.

 

Edyta Pazura, Cezary Pazura, Edyta i Cezary Pazurowie
Fot. East News

 

Edyta Pazura, Cezary Pazura, Edyta i Cezary Pazurowie
Fot. East News

 

Zobacz też: Edyta Pazura udekorowała dom na święta. Niestety nie wszystkim spodobały się pomysły celebrytki...

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?