Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
O tym się mówi!

Edyta Górniak jako Barbie podczas Sylwestra podzieliła fanów

Zarzucono jej playback

Aleksandra Frankowska 1 stycznia 2024 15:51
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Sylwestrowa noc upłynęła w Polsce pod znakiem koncertów wielu gwiazd. Jedną z nich zdecydowanie była Edyta Górniak, która w TVP2 zaprezentowała się w stylizacji inspirowanej "Barbie". Na scenie towarzyszył jej syn Allan. Fani są jednak podzieleni występem artystki, którą oskarżono o playback. 

ZOBACZ TEŻ: Dawid Kwiatkowski zwrócił się ze sceny do swojej mamy. Jego słowa zaskoczyły

Edyta Górniak jako Barbie podczas Sylwestra TVP2

Wokalistka zaprezentowała na scenie miks utworów, które specjalnie dla niej odtwarzał jej syn, początkujący DJ. Górniak zaśpiewała piosenkę Duy Lipy, która znalazła się w soundtracku filmu "Barbie", gdzie główną rolę zagrała Margot Robbie. Strój polskiej gwiazdy nawiązywał właśnie do tego filmu, jednak jej kreacja nie spotkała się z aprobatą fanów. Wielu z nich nie kryło słów krytyki, nie tylko z uwagi na strój gwiazdy.

CZYTAJ: Katarzyna Cichopek potwierdziła zaręczyny. Wiemy, gdzie do nich doszło

Edyta Górniak
Fot. AKPA

Edyta Górniak śpiewała z playbacku?

Wśród komentarzy niezadowolonych fanów wybrzmiewały głosy, że Edyta Górniak śpiewała z playbacku. Wielu z nich liczyło, że artystka znana z niesamowitych warunków wokalnych podczas tak ważnego wydarzenia zaśpiewa na żywo. Wśród utworów, które wykonała znalazła się również piosenka Adele. Fani dopatrywali się playbacku, bo głos nie brzmiał naturalnie. Znaleźli się jednak i tacy, których zachwycił występ Górniak. Według nich duet, jaki tworzy na scenie z synem Allanem jest genialny.  

Edyta Górniak, Allan Krupa
Fot. AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.