Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Dziedziczka rodzinnej fortuny, Victoria Swarovski, wzięła ślub! Poznaj szczegóły bajkowej uroczystości

Sabina Zięba 21 czerwca 2017 20:15
Fot. Instagram

Choć firma Swarovski została założona w 1895 roku w Austrii, nadal pozostaje w rękach około dwustu członków rodziny. Jednym z nich jest 23-letnia piosenkarka, Victoria Swarovski. W ostatni weekend podczas ekskluzywnej ceremonii w miejscowości Triste we Włoszech, wyszła ona za 40-letniego potentata rynku nieruchomości i inwestora, Wernera Mürza.

Fot. Instagram
Polecamy też: Pippa Middleton i James Matthews już się pobrali. Zobacz, jak wyglądała ceremonia!

Nowożeńcy nie oszczędzali na zorganizowaniu wydarzenia. Sama suknia Victorii, autorstwa dubajskiego projektanta, Michaela Cinco, ozdobiona była ponad 500 tysiącami kamieni Swarovskiego o wartości w sumie... 3,5 miliona dolarów! Dodatkowo magazyn "Daily Mail" donosi, że sama panna młoda uczestniczyła w projektowaniu stroju. Musiała ona również włożyć sporo wysiłku w idealne prezentowanie się w kreacji, ponieważ ważyła aż 46 kilogramów i miała 8-metrowy tren. Stylizację uzupełniały buty od Jimmiego Choo.

Fot. Instagram

Polecamy też: Te buty można ozdobić samemu! Zobaczcie kolekcję marki Jimmy Choo!

Cała ceremonia odbyła się w gotyckiej katedrze San Gusto, skąd goście udali się na obiad zorganizowany w w pięciogwiazdkowym hotelu w Portopiccolo, w pobliżu zatoki Triesteńskiej. 250 gości zaproszonych na uroczystość skosztowało również pięciopiętrowego tortu oraz obejrzało pokaz sztucznych ogni.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.