Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Dziedziczka rodzinnej fortuny, Victoria Swarovski, wzięła ślub! Poznaj szczegóły bajkowej uroczystości

Sabina Zięba 21 czerwca 2017 20:15
Fot. Instagram

Choć firma Swarovski została założona w 1895 roku w Austrii, nadal pozostaje w rękach około dwustu członków rodziny. Jednym z nich jest 23-letnia piosenkarka, Victoria Swarovski. W ostatni weekend podczas ekskluzywnej ceremonii w miejscowości Triste we Włoszech, wyszła ona za 40-letniego potentata rynku nieruchomości i inwestora, Wernera Mürza.

Fot. Instagram
Polecamy też: Pippa Middleton i James Matthews już się pobrali. Zobacz, jak wyglądała ceremonia!

Nowożeńcy nie oszczędzali na zorganizowaniu wydarzenia. Sama suknia Victorii, autorstwa dubajskiego projektanta, Michaela Cinco, ozdobiona była ponad 500 tysiącami kamieni Swarovskiego o wartości w sumie... 3,5 miliona dolarów! Dodatkowo magazyn "Daily Mail" donosi, że sama panna młoda uczestniczyła w projektowaniu stroju. Musiała ona również włożyć sporo wysiłku w idealne prezentowanie się w kreacji, ponieważ ważyła aż 46 kilogramów i miała 8-metrowy tren. Stylizację uzupełniały buty od Jimmiego Choo.

Fot. Instagram

Polecamy też: Te buty można ozdobić samemu! Zobaczcie kolekcję marki Jimmy Choo!

Cała ceremonia odbyła się w gotyckiej katedrze San Gusto, skąd goście udali się na obiad zorganizowany w w pięciogwiazdkowym hotelu w Portopiccolo, w pobliżu zatoki Triesteńskiej. 250 gości zaproszonych na uroczystość skosztowało również pięciopiętrowego tortu oraz obejrzało pokaz sztucznych ogni.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?