Chłopcy często pozują tacie do zdjęć

Gabriela Czernecka 18 stycznia 2020 12:55

Michele Morrone wyrasta w Polsce na prawdziwą gwiazdę! Włoski aktor zagrał w filmie Blanki Lipińskiej 365 dni. I choć produkcja na ekranach kin pojawi się dopiero 7 lutego, to promocja filmu od kilku tygodni trwa w najlepsze. Odtwórca głównej męskiej roli Massimo, udzielił niedawno pierwszego telewizyjnego wywiadu. W rozmowie z Mateuszem Hładkim dla Dzień Dobry TVN opowiedział m.in. o trudnym dzieciństwie, życiowych doświadczeniach, pracy nad filmem 365 dni i o... swoim życiu prywatnym. Wiedzieliście, że ma dwóch synów? Michele Morrone często pozuje z nimi do zdjęć. Są naprawdę uroczy! 

Michele Morrone dzieci - Marcudo i Brado

Życie prywatne Michele Morrone jeszcze do niedawna pozostawało tajemnicą. Włoski aktor w 2014 roku stanął na ślubnym kobiercu u boku Rouby Saadeh, która na co dzień pracuje w domu mody Ellie Saab,  jednego z najsłynniejszych projektantów na świecie. Michele Morrone z żoną rozwiódł się po czterech latach małżeństwa. W 2018 roku para zakończyła swój związek, ale rozstali się w przyjaźni. 

Owocem ich miłości są synowie: Marcudo i Brado. Chłopcy mają pięć lat i są oczkiem w głowie swojego taty. Michele Morrone często publikuje wspólne zdjęcia z synami, którzy są dla niego całym światem.  „Chciałbym, żeby mieli jakąś pasję. Zawsze będę ich wspierać. Niestety, nie jestem już z ich mamą. Rozwiedliśmy się, ale łączy mnie z byłą żoną wyjątkowa relacja. Najważniejsze, żeby się nie spierać, tylko mądrze wychować dzieci”, mówił o nich w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, jak wyglądają  synowie Michele Morrone. 

1/7
Dzieci Michele Morrone synowie
Copyright @Instagram
1/7

Synowie Michele Morrone są dla niego całym światem 

2/7
Dzieci Michele Morrone synowie
Copyright @Instagram
2/7

Dumny tata jest w stanie zrobić dla nich wszystko, nawet przebrać się za... syrenkę!

3/7
Dzieci Michele Morrone synowie
Copyright @Instagram
3/7

Chętnie zabiera synów na spacery 

4/7
Dzieci Michele Morrone synowie
Copyright @Instagram
4/7

Często zabiera w ciekawe miejsca, by lepiej poznawali siebie i rozwijali swoje pasje

5/7
Dzieci Michele Morrone
Copyright @Instagrm
5/7

Z byłą żoną Michele Morrone utrzymuje przyjacielskie relacje. Para dzieli się opieką nad synami.

6/7
Dzieci Michele Morrone synowie
Copyright @Instagram
6/7

Chłopcy mają po pięć lat i są oczkami w głowie dumnego taty!

7/7
Dzieci Michele Morrone synowie
Copyright @Instagram
7/7

A Wy, wiedzieliście, że Michele Morrone ma dzieci?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.