akcja #clapforcarers Kate i William z dziećmi, księżna kate dzieci, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. Screen Instagram
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Louis skończył trzy lata, a George... Tak wygląda dziś życie dzieci Kate i Williama

Zdjęcia dzieci książęcej pary Cambridge podbijają sieć!

Gabriela Czernecka 23 kwietnia 2021 12:57
akcja #clapforcarers Kate i William z dziećmi, księżna kate dzieci, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. Screen Instagram

Dzieci Kate i Williama zawsze cieszą się ogromną popularnością. Zainteresowanie wokół George’a, Charlotte i Louise’a szczególnie rośnie, gdy któreś z nich obchodzi urodziny. I tak jest i tym razem. Książę Louis skończył właśnie trzy latka i fani są jednogłośni, że chłopiec coraz bardziej przypomina księżną Kate. A jak sytuacja wygląda z pozostałą dwójką dzieci książęcej pary Cambridge? Do kogo są podobni i jak wychowuje ich para? Oto, jak wygląda życie dzieci Kate i Williama. 

Dzieci Kate i Williama: książę Louis skończył trzy latka

Książę Louis, najmłodszy syn księcia Williama i księżnej Kate skończył właśnie trzy lata. Z tej okazji zgodnie z tradycją, książęca para Cambridge podzieliła się wyjątkowym zdjęciem małego chłopca. Fotografię wykonała księżna Kate. Zdjęcie powstało na początku tygodnia i jest udokumentowaniem pierwszego dnia Louise’a w żłobku. Nie ma wątpliwości, że chłopiec cieszył się na nowe wyzwanie, a internauci piszą wprost, że mały książę coraz bardziej przypomina księżną Kate.  

ZobaczKsiążę Louis skończył trzy latka. Dlaczego księżna Kate tak rzadko pokazuje go publicznie?

Trzyletni Louis rośnie jak na drożdżach! Jego zdjęcia rzadko pojawiają się w mediach, więc nic dziwnego, że cieszą się tak wielką popularnością. W ten sposób para chce zapewnić najmłodszemu potomkowi jak największą prywatność. W końcu książę Louis zajmuje obecnie piąte miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu, a jego szanse na zostanie królem są niewielkie.

Dzieci Kate i Williama: Louis
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Mimo to co jakiś czas mamy okazję podglądać, jak rośnie i jak bardzo się zmienia. Podobnie jest w przypadku zdjęć księżniczki Charlotte i księcia George’a. Te również cieszą się ogromną popularnością. 

Dzieci Kate i Williama: George, Charlotte
Fot. Pool/Sam Hussein/WireImage

Księżniczka Charlotte choć w maju skończy dopiero sześć lat, to już jest uznawana za jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie. Jako pierwsza kobieta w bezpośredniej sukcesji nie straci swojego miejsca w kolejce do brytyjskiego tronu! Jest ulubienicą mediów i małą ikoną mody. I mimo że za odrobinę niedzisiejszy styl księżniczki Charlotte i księcia George’a w głównej mierze odpowiada rzecz jasna ich matka, księżna Kate, to wszystko,  w czym mała księżniczka pokaże się publicznie, automatycznie znika ze sklepowych półek. Nie ma wątpliwości, że dziś można mówić także o „efekcie Charlotte”.

Ma swój ulubiony kolor (różowy), ulubioną zabawkę (pluszowe jednorożce) czy pasję, którą jest taniec. Charlotte słynie jednak nie tylko z dobrego stylu. Lubi pokazać zadziorny charakterek, jak wtedy gdy zamiast pomachać dziennikarzom podczas regat pokazała im język lub gdy podczas chrztu Louisa zwróciła się do fotoreporterów: „Wy nie idziecie!”. 

Jaki z charakteru jest książę George?

Nieco bardziej nieśmiały w porównaniu do siostry wydaje się być książę George. Choć ma świadomość tego, że jest traktowany podczas publicznych wystąpień z rodzicami nieco inaczej, to do końca tak naprawdę nie wie co to znaczy. Kate i William przyznali, że nie chcą dziecku tak wcześnie mówić o jego roli, by nie wpłynęło to na jego dzieciństwo. Nie mówiąc George'owi o jego królewskim pochodzeniu, co prawda Kate i William ryzykują, że ich syn dowie się o swoim przeznaczeniu w szkole. Zawsze istnieje przecież możliwość, że ktoś wyjawi mu tę tajemnicę. „To jest część jego wychowania. Obserwując rodziców, dziadków, prawdopodobnie wkrótce zacznie rozumieć, że jego życie ma wagę państwową”, mówiła w jednym z wywiadów królewska ekspertka. 

W tym momencie książęca para Cambridge chce przede wszystkim zapewnić dzieciom normalne dzieciństwo. Kate i William dbają, aby George, Charlotte i Louis rozwijali się w różnych kierunkach, dlatego często zabierani są do pobliskich ośrodków kultury. A wieczorem, gdy pociechy są już w łóżkach, małżeństwo spędza wieczory w lokalnych pubach, odpoczywając i rozmawiając z mieszkańcami „Opowiadają przede wszystkim o swoich dzieciach, tak jak wszyscy inni rodzice. To niesamowite, jak bardzo normalna i kochająca się jest ta para”, wyznało anonimowe źródło w rozmowie z People.

Rzeczywiście książęca para Cambridge stara się tak wychować dzieci, by królewskie pochodzenie nie było dla nich ciężarem, ale by mieli także świadomość swoich przywilejów, a mimo to cieszyli się dzieciństwem. Jak podają brytyjskie media, Kate została kilka dni temu przyłapana na zakupach z dziećmi. Te, chcąc sobie coś kupić, miały okazję wydać pieniądze, które każde z nich miało w swojej portmonetce. Księżna dba o to, by dzieci znały wartość pieniądza. Nic dziwnego, że George, Charlotte i Louis są tak lubiani przez Brytyjczyków!  

Dzieci Kate i Williama
Fot. Aaron Chown - WPA Pool/Getty Images

Dzieci Kate i Williama: George, Charlotte, Louis
Fot. Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage

Wszystkie ubranka, w jakich podczas publicznych zdjęć zaprezentują się dzieci Kate i William natychmiastowo znikają ze sklepowych półek. Oto ubranka w stylu George'a, Charlotte i Louise'a! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?