Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Koterski potwierdził rozstanie z Marcelą Leszczak? Najnowsze zdjęcia niepokoją...

Na jedną z filmowych premier aktor przyszedł z kimś innym...

Rafał Kowalski 26 września 2019 08:58
Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Od prawie trzech lat Marcela Leszczak i Michał Koterski tworzyli szczęśliwy związek. W 2017 roku parze urodził się syn Frysio. Nic nie wskazywało na to, by zakochani mieli podjąć decyzję o rozstaniu, ale niestety wiele wskazuje na to, że aktor i modelka naprawdę nie są już razem. W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia, które to potwierdzają…

Michał Koterski na premierze filmu bez Marceli Leszczak

Kilka dni temu na warszawskiej Sadybie odbyła się premiera filmu (Nie)znajomi. Ku zdziwieniu gości i fotoreporterów Michał Koterski nie zapozował na ściance sam. Przed obiektywami towarzyszył mu tata, Marek. Na imprezie zabrakło jednak Marceli Leszczak. Czy ten fakt to ostateczny dowód na to, że modelka nie jest już z aktorem? Wcześniej gwiazdy przestały obserwować się na Instagramie… Tak czy tak, czekamy na oficjalne oświadczenie pary.

Przypomnijmy, że pół roku temu zakochani opowiadali w VIVIE! o tym, że nikt nie dawał ich związkowi szans. Marcela i Michał wspominali też, że najpiękniejszym momencie w ich życiu był ten, w którym dowiedzieli się o ciąży modelki. „7 lutego, na drugi dzień lecieliśmy z Michałem do Seulu. To był piątek, Michał wieczorem prowadził aukcję charytatywną dla Stowarzyszenia Dzieci z Niepełnosprawnością, a ja po południu poszłam zrobić badania okresowe: morfologia, usg piersi. W czasie badania usg drzwi były lekko uchylone, Michał siedział niedaleko kiedy lekarz powiedział, że mam takie gruczoły jakbym przygotowywała się do karmienia piersią. Pomyślałam: „Co on pieprzy?” (śmiech) ubrałam się i wyszliśmy, nawet tego nie skomentowaliśmy. Poszliśmy do restauracji i z karty zamówiłam „danie dla mam”, na które wcześniej nigdy nie zwracałam uwagi. Wieczorem Michał pojechał na imprezę, ja online sprawdziłam wyniki badań. Nie wiedziałam co to jest Beta hCG, przeczytałam, że to oznacza ciążę. Zdezorientowana, zadzwoniłam do ojczyma Michała, który jest lekarzem i on potwierdził, że jestem w ciąży”, opowiadała nam Marcela Leszczak.

Mamy nadzieję, że zarówno w przypadku ewentualnego rozstania, jak i niepotwierdzenia tych plotek, rodzice małego Frycka po prostu są szczęśliwi. 

Marek Koterski, Misiek Koterski
Fot. AKPA

Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.