Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Wellman nie pojawiła się na ostatniej konferencji „Dzień Dobry TVN". Fani nie kryli zaniepokojenia

Znamy powód jej nieobecności

Karol Sowa 9 lutego 2023 21:06
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Niedawno odbyła się konferencja w studiu Dzień Dobry TVN, podczas której zabrakło jednej z największych gwiazd słynnej śniadaniówki. „Dlaczego nie ma Doroty Wellman?", pytali internauci. Fani nie ukrywali swoich obaw i niezadowolenia. Czy prezenterka odeszła z programu? Czy słynny duet z Marcinem Prokopem przejdzie do historii? Znamy powód nieobecności dziennikarki, który uspokoił wiele osób. 

Dlaczego Dorota Wellman nie pojawiła się na konferencji „Dzień Dobry TVN"?

Ósmego lutego 2023 roku odbyła się konferencja słynnej śniadaniówki, na której pojawili się gospodarze programu. Odpowiadali wówczas na pytania dziennikarzy. Zauważono również, że zabrakło jednej, bardzo ważnej osoby — Doroty Wellman. „A gdzie jest najjaśniejsze słoneczko tego programu!? Oczywiście mam na myśli panią Dorotę”, „Wszystko pięknie, ładnie. Tylko gdzie jest Dorotka, ja się pytam?”, „No fajnie, że wiosennie, ale gdzie jest Dorotka?”, pytali zaniepokojeni internauci. Stacja jednak nie zabierała głosu w tej sprawie, co wzbudzało większy niepokój. 

CZYTAJ TEŻ: Małgorzata Potocka o życiu z Janem Nowickim: „To była miłość nadzwyczajna i silna więź intelektualna”

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Dorota Wellman — powód nieobecności na konferencji „Dzień Dobry TVN”

Okazuje się, że w tamtym czasie ulubienica widzów miała inne obowiązki, przez które nie mogła pojawić się w studiu. „Nie mogła się stawić na konferencji z powodów zawodowych. Aktualnie nagrywa program w Krakowie”, informuje teleshow.wpl.pl.

Na szczęście wszystko u prezenterki jest w porządku. Mamy nadzieję, że tak pozostanie. My zatem czekamy na kolejne wydania słynnego programu śniadaniowego z jej udziałem. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zuzanna Pactwa o relacjach z dziećmi Jarosława Bieniuka: „Do każdego z musiałam podejść indywidualnie”

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.