O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner jest zakochana! Po raz pierwszy opowiedziała o ukochanym!

Kim jest jej partner?

Olga Figaszewska 25 maja 2020 13:51

Rok temu Dominika Tajner zapytana w wywiadzie VIVY! o to, czy jest gotowa na nowy związek, mówiła: ,,Tak, jestem gotowa. Ale nie będę się zakochiwać na siłę. Musi być iskra. Bez iskry nic się nie uda". Stało się! Gwiazda znalazła nową miłość! Dominika Tajner zdradziła, że w jej życiu pojawił się cudowny mężczyzna. Kim jest i jak wyglądały początki ich relacji? O wszystkim opowiedziała w jednym z wywiadów!

Dominika Tajner o miłości i tajemniczym partnerze

Po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim Dominika Tajner układa sobie życie na nowo. Gwiazda jest zakochana i szczęśliwa. Niewiele mówi na temat nowego związku, ale w jednym z ostatnich wywiadów uchyliła rąbka tajemnicy.

Wraz z ukochanym miała mieli ostatnio okazję, by spędzić razem więcej czasu ze względu a kwarantannę i pandemię koronawirusa. Dominika Tajner zdradziła poznała swojego ukochanego pół roku temu. Jarosław jest biznesmenem, który nie ma na co dzień związku ze światem show-biznesu. Wybranek gwiazdy nie jest osobą medialną i zupełnie do tego nie aspiruje.

„Pamiętam taką naszą rozmowę, gdy powiedział, że ceni sobie prywatność. A ja mówię: „o kurde, ale wybrałeś”. Ale udaje nam się to. To nie jest osoba medialna i nie potrzebuje być osobą medialną. W końcu będę miała taki swój fragment, o którym nikt nic nie będzie wiedział. Spotykamy się już pół roku. Mój ukochany nie jest z show-biznesu, on jest biznesowy. Zajmuje się czymś innym i robi to, co kocha. Mam nadzieję, że ze mną wytrzyma. Ja też nie jestem najłatwiejszą partnerką, jestem po jakiś doświadczeniach lepszych, gorszych ”, dodała w rozmowie z JastrząbPost.

Dominika Tajner nie myśli o sformalizowaniu swojego związku. Podkreśliła, że wierzy w miłość.

„Ktoś pojawił się w moim życiu. Absolutnie nie przymierzam się do ślubu. Ale wierzę w miłość. Nie wolno trzymać w sobie złości i urazy, tylko trzeba iść do przodu. Teraz te czasy są dziwne i skomplikowane. Rzeczywiście tych rozwodów jest coraz więcej, ludzi samotnych też. Ja przyznam, że nie chciałabym spędzić życia sama. Mam oczywiście syna, ale on nie będzie z mamą siedział, tylko mam nadzieję, że znajdzie sobie cudowną, wspaniałą żonę i będę miała jakiegoś dziadka, z którym będę mogła wychowywać swoje wnuki”, zdradziła. 
Życzymy dużo szczęścia!  

Źródło: JastrząbPost

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.