Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Tajner dodała zdjęcie z bratem. Są jak dwie krople wody!

Fotografia już podbija internet!

Gabriela Czernecka 23 października 2019 07:51
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

W życiu Dominiki Tajner ostatnimi czasy sporo się dzieje. Niedawno rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim, a teraz... zyskała nowego brata, bowiem Apoloniusz Tajner prawie dwa miesiące temu powitał na świecie syna. Była żona lidera Ich Troje oczywiście skomentowała narodziny kolejnego członka rodziny, ale postanowiła także wykorzystać okazję i przypomnieć światu o jeszcze jednym członku rodziny Tajnerów. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim młodszym bratem, Tomisławem Tajnerem. Kim jest i czym się zajmuje?

Tomisław Tajner - kim jest brat Dominiki Tajner?

O Tomisławie Tajnerze było głośno, gdy jako młody chłopak brał udział w zawodach w skokach narciarskich. Dzisiaj Tomisław Tajner ma 36 lat! Jak wygląda i czym się zajmuje? Fani skoków narciarskich na pewno kojarzą Tomisława Tajnera z występów w polskiej kadrze. Syn Apoloniusza Tajnera z pierwszego małżeństwa startował w zawodach razem ze święcącym triumfy Adamem Małyszem. Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach i podobnie jak ojciec i dziadek związał swoją karierę ze skokami narciarskimi. 

Do największych sukcesów Tomisława Tajnera jako skoczka należał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Salt Lake City oraz występy w Pucharze Świata. Syn Tajnera wielokrotnie brał także udział w Mistrzostwach Polski w skokach narciarskich w kombinacji norweskiej. W 2010 roku Tomisław Tajner zakończył jednak karierę sportową. Postanowił poświęcić się trenowaniu kadry juniorów w kombinacji norweskiej. Dziś ma 36 lat oraz córkę z pierwszego związku, Sarę.

Przez jakiś czas spotykał się z pogodynką Superstacji, Klaudią Wiśniowską. „Zapoznała nas ze sobą Dominika Tajner, z którą byłam niedawno na wakacjach w Tunezji”, powiedziała Plejadzie Klaudia Wiśniowska. Po kilku miesiącach drogi pary rozeszły się. Czy Tomisław Tajner ma nową partnerkę? Tego póki co nie wiemy.

Tomisław Tajner zadebiutował właśnie na Instagramie Dominiki Tajner. „Me and my bro, #na śmierć i życie”, podpisała zdjęcie Dominika. Podobni? Zobaczcie sami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tonio Tajner (@toniotajner)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…