Dominika Ostałowska o roli Marty Mostowiak w M jak miłość, synu i stalkerce
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

To już pewne! Dominika Ostałowska wraca do M jak miłość

Jaką tajemnicę będzie skrywać serialowa Marta Mostowiak?

Olga Figaszewska 24 lipca 2018 16:18
Dominika Ostałowska o roli Marty Mostowiak w M jak miłość, synu i stalkerce
Fot. East News

Na kilka lat Dominika Ostałowska zniknęła z M jak miłość. Niedawno powróciła na plan serialu, ale spekulowało się, że scenarzyści nie mają wobec niej dalekosiężnych planów. Teraz już wszystko jest jasne! Marta Mostowiak powraca! Czy jej wątek w końcu zostanie rozbudowany?

Dominik Ostałowska wraca do M jak miłość!

Jeszcze w ubiegłym roku przekonywała w wywiadach, że nie wie, czy wróci do M jak miłość. Wszystko miało zależeć od scenarzystów. Jednak powrót do ulubionego serialu telewidzów byłby dla niej ogromną radością. Nie zniknęła z niego na własną prośbę. 

„Miałam tylko kilka dni zdjęciowych. Nie wiem, co dalej z Martą”, informowała kilka tygodni temu Dominika Ostałowska w rozmowie z Faktem. Wtedy osoby związane z produkcją serialu sugerowały, że nie ma szans na stałe miejsce w obsadzie, a dziennikarze mieli nieoficjalnie dowiedzieć się, że aktorka nie weźmie udziału w nowej czołówce serialu. Na te informacje zareagowała Karolina Baranowska, odpowiedzialna za promocję serialu. „Mamy środek sezonu ogórkowego, więc inwencja twórcza kreatorów plotek sięga teraz zenitu", tłumaczyła. 

Na szczęście fani serialu mogą odetchnąć z ulgą. Postać Marty Mostowiak znów pojawi się w serialu i w dodatku zagości w nim na dłużej! 

„Marta przyjedzie do Polski po kolejnym zawodzie miłosnym, który przeżyje w Berlinie, gdzie obecnie mieszka wraz ze swoim synem. Najpierw będzie to krótka wizyta związana z udziałem w ważnej uroczystości rodzinnej w Grabinie, by wkrótce potem prawniczka wróciła do kraju już na stałe”, czytamy w Świecie Seriali. Marta będzie skrywała pewną mroczną tajemnicę, która będzie dotyczyły jej syna, Łukasza...

Fani serialu już nie mogą doczekać się najnowszych odcinków M jak miłość!  A te dostarczą im z pewnością wielu emocji.  

Dominika Ostałowska wróciła na plan M jak miłość
Fot. Instagram @rafalmroczek

 

Dominika Ostałowska zniknie z M jak miłość?
Fot. East News

 

 

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?