Dominika Gwit o dziecku, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Gwit szczerze o powiększeniu rodziny. Czy aktorka planuje zajść w najbliższym czasie w ciążę?

Konrad Szczęsny 14 sierpnia 2017 19:00
Dominika Gwit o dziecku, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Niedawno zwierzyła się, że niebawem zmieni stan cywilny i po raz pierwszy w życiu weźmie ślub. Naturalną koleją rzeczy było to, że zaczęto ją pytać, czy planuje powiększyć rodzinę. Dominika Gwit nie ukrywa, że choć kocha swojego partnera i chce z nim spędzić resztę życia, póki co... nie ma czasu na dziecko!

Polecamy też: Dominika Gwit ofiarą jurorów w „Tańcu z Gwiazdami”?! Sędziowie nie szczędzili jej gorzkich słów

Dominika Gwit o „Tańcu z Gwiazdami” i hejcie

Dominika Gwit w „Tańcu z gwiazdami” podbiła serca widzów dystansem i nietuzinkowym poczuciem humoru. Dzięki temu zajęła w hitowym programie Polsatu wysokie czwarte miejsce. Nie brakowało oczywiście i tych, którzy wyśmiewali jej wygląd, w tym nadprogramowe kilogramy. Jak radzi sobie z krytyką i hejterami?

Hejterzy? Błagam cię, kto?! Ja nie zwracam na takie rzeczy uwagi, mnie to w ogóle nie obchodzi. Jeżeli ludzie mają problem ze mną to jest ich problem, nie mój!”, odpowiedziała na pytanie roześmiana Dominika Gwit w wywiadzie dla Wideoportalu.pl.

Polecamy też: Dominika Gwit pokazała, jak duży ma do siebie dystans! Memy z aktorką podbijają Internet

Dominika Gwit o ślubie

Aktorka po raz kolejny podkreśliła również, że intensywnie przygotowuje się do ślubu ze swoim partnerem Wojciechem Dunaszewskim, montażystą TVN. Para zaręczyła się w czerwcu tego roku. Choć Dominika Gwit nie miała problemu, aby zdradzić szczegóły oświadczyn, zapewnia, że ślub będzie miał charakter prywatny.

Potwierdzam, zaręczyłam się w swoje urodziny, jestem cudownie i szczęsliwie zakochana, szykuję się do ślubu i jest czad. To nie będzie impreza w błysku fleszy, tylko taka dla przyjaciół i dla rodziny, ja chcę się tam czuć dobrze, ma być świetna muzyka, super tańce, najbliżsi, dobre jedzenie i ma być mega, mega, mega!”, zadeklarował rozemocjonowana.

Polecamy też: Od schudnięcia 50 kilogramów do efektu jo-jo. Zobaczcie, jak zmieniła się Dominika Gwit

Dominika Gwit o dzieciach

Dodała jednak, że póki co na planowanie rodziny jest dla niej za wcześnie.

Na razie o tym nie myślę, ja mam tyle pracy, że jak przyjdzie czas, to wtedy będę myśleć!”, zapewniła aktorka.

Polecamy też: Dominika Gwit o diecie i mężczyźnie swojego życia: „Jedyną sferą mojego życia, jaką niszczyła otyłość, była seksualność”​

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.