Konrad Szczęsny 21 marca 2017 12:45
1/3
Dominika Gwit, chłopak Dominiki Gwit, Dominika Gwit z partnerem
Copyright @ONS
1/3

Dominika Gwit ma nowego chłopaka. Aktorka nie ukrywa, że  jest szczęśliwie zakochana i to dodaje jej energii i pomaga akceptować siebie. Tak mówiła o tym w VIVIE! Katarzynie Sielickiej.

 

Polecamy też: Dominika Gwit o diecie i mężczyźnie swojego życia: „Jedyną sferą mojego życia, jaką niszczyła otyłość, była seksualność”

 

– Jestem z mężczyzną, który kocha mnie dlatego, że taka jestem, bo uwielbia takie dziewczyny jak ja. Powiedział nawet: „Jak będziesz rozmawiała z tą panią z VIVY! to jej powiedz, że jestem z tobą właśnie dlatego, że taka jesteś a nie mimo to”. Jak chcesz popatrzeć na szczęśliwego człowieka to popatrz na mnie. Musiałam przejść przez to wszystko, żeby zrozumieć, że to jest w głowie i to tylko Tobie wydaje się, że jesteś gorsza od innych. Moje motto to: Żyjmy w zgodzie ze sobą, ze zdrowym ciałem i umysłem – podkreślała.

 

Kim jest i co o nim wiemy? Sprawdźcie!

 

Polecamy też: Odnalazła siebie dopiero, gdy przytyła po morderczej diecie. Dominika Gwit, jakiej nie znacie

2/3
Dominika Gwit, chłopak Dominiki Gwit, Dominika Gwit z partnerem
Copyright @ONS
2/3

Kim jest chłopak Dominiki Gwit?

Jak przyznaje aktorka, poznali się na jednej z premier w teatrze, gdy Wojtek podszedł do niej, pogratulował występu i zaczęli rozmawiać. Co ciekawe, łączy ich również... spektakularna metamorfoza! Jak przyznała w VIVIE! Dominika Gwit, on również schudł kiedyś 50 kilogramów:

Poznaliśmy się, kiedy już wróciłam do dawnej figury i ta cała historia była dawną za mną. On też schudł 50 kilo. Dziś biega maratony. Rozumie mnie. Zresztą to nie jest tak, że ja byłam sama całe życie, ale tak zakochana wcześniej nie byłam – podkreślała.

 

Polecamy też: Od schudnięcia 50 kilogramów do efektu jo-jo. Zobaczcie, jak zmieniła się Dominika Gwit

3/3
Dominika Gwit, chłopak Dominiki Gwit, Dominika Gwit z partnerem
Copyright @ONS
3/3

Dominika Gwit pozowała wraz z Wojtkiem podczas ostatniego odcinka „Tańca z Gwiazdami”, w którym zaliczyła również zabawną wpadkę w trakcie robienia gwiazdy. Widać, że zakochani wprost nie mogą bez siebie żyć: okazują sobie mnóstwo czułości i są w siebie wpatrzeni jak w obrazek!

 

Polecamy też: Występ Dominiki Gwit w „Tańcu z Gwiazdami” hitem Internetu! Aktorka zaliczyła zabawną wpadkę

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.