Konrad Szczęsny 22 kwietnia 2017 12:30
1/5
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Copyright @Piotr Porębski/METALUNA
1/5

Dla wielu osób udział Dominiki Gwit w wiosennej edycji „Tańca z Gwiazdami” był sporym zaskoczeniem. Niektórzy drwili nawet z aktorki twierdząc, że odpadnie jako jedna z pierwszych. Tymczasem program nie tylko pokazał, że ma ona do siebie ogromny dystans, lecz także przysporzył jej wielu nowych fanów. Głównie dlatego, że Dominika Gwit zdaje się nie przejmować negatywnymi komentarzami na swój temat, na parkiecie nie stroni od odważnych akrobacji i mimo efektu jo-jo, który dopadł ją po morderczej diecie, chętnie eksponuje w każdym odcinku swoje ciało. Okazuje się jednak, że jurorzy nie są tak skorzy do komplementów jak widzowie. W piątkowym odcinku programu, wyemitowanym 21 kwietnia nie szczędzili aktorce gorzkich słów! Dlaczego?

 

Polecamy też: Dominika Gwit pokazała, jak duży ma do siebie dystans! Memy z aktorką podbijają Internet

 

Jurorzy o Dominice Gwit w „Tańcu z Gwiazdami”

 

W odcinku z muzyką disco polo w roli głównej mogliśmy zobaczyć na parkiecie Dominikę Gwit i jej partnera Żorę Koroliowa aż dwa razy. Najpierw wykonali cha-chę do piosenki Pięknych i Młodych „Ona jest taka cudowna”. Aktorka zrobiła nawet na koniec występu widowiskowy szpagat, ku uciesze publiczności! Niestety, jurorzy nie byli zachwyceni.

 

Od pewnego momentu coś siadło. Myślę, że to był twój najsłabszy taniec”,  stwierdziła Iwona Pavlović. Wtórował jej Andrzej Grabowski. „Rzeczywiście to mi się mniej podobało niż inne pani tańce”. Do grona niezadowolonych dołączyła również Beata Tyszkiewicz, która w jednym z poprzednich odcinków wywołała burzę ostrymi słowami na temat Dominiki Gwit. Tym razem wyraziła swoją opinię nieco łagodniej. „Nie ma wyraźnego postępu, choć Żora się bardzo stara”, zgodziła się z kolegami z jury aktorka. W rezultacie para otrzymała jedynie 27 punktów.

 

Kolejnym tańcem w wykonaniu Dominiki Gwit i Żory Koroliowa był walc wiedeński w rytm piosenki Meghan Trainor „Like I'm Gonna Lose You”. Jurorzy zgodzili się, że tym razem para wypadła odrobinę lepiej, ale i tak padły pod ich adresem mocne słowa. 

 

Polecamy też: Od schudnięcia 50 kilogramów do efektu jo-jo. Zobaczcie, jak zmieniła się Dominika Gwit

 

Najbardziej wzburzona wydawała się Czarna Mamba. „Niestety, zrobiłaś najmniejszy postęp w porównaniu do innych gwiazd. Czy to był pierwszy odcinek, czy dzisiaj, to jest to samo. Nie zauroczyło mnie to”, dobitnie stwierdziła Iwona Pavlović. I znów wtórował jej Andrzej Grabowski. „Zgadzam się z Iwoną. Mogła pani tak samo zatańczyć w pierwszym odcinku jak dzisiaj. Nie ma tego przeskoku”, skonstatował aktor.

 

W efekcie Dominika i Żora wywalczyli zaledwie 29 punktów i po raz drugi z rzędu byli zagrożeni odpadnięciem z programu. Jednak i tym razem los był dla nich łaskawy: decyzją widzów z „Tańcem z Gwiazdami” pożegnali się Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska.

 

Zgadzacie się z opiniami sędziów? Czy Dominika Gwit i Żora Koroliow wypadli wczoraj aż tak źle? W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z brawurowych występów pary, w tym szpagat, który wykonała aktorka!

 

Polecamy też: Dominika Gwit o diecie i mężczyźnie swojego życia: „Jedyną sferą mojego życia, jaką niszczyła otyłość, była seksualność”​

 

2/5
Dominika Gwit, Żora Koroliow, Żora Koroliov, Taniec z Gwiazdami
Copyright @East News
2/5

Dominiki Gwit czuje się na parkiecie jak ryba w wodzie. Aktorka podkreśla w wywiadach, że uwielbia tańczyć i ma poczucie rytmu. Doceniają to również widzowie: dzięki ich głosom za tydzień gwiazda i partnerujący jej Żora Koroliow powalczą o udział w półfinale widowiska!

 

Polecamy też: Odnalazła siebie dopiero, gdy przytyła po morderczej diecie. Dominika Gwit, jakiej nie znacie

3/5
Dominika Gwit, Żora Koroliow, Żora Koroliov, Taniec z Gwiazdami
Copyright @East News
3/5

Dominiki Gwit i Żora Koroliow są jednymi z ulubieńców publiczności. Nie dość, że świetnie bawią się na parkiecie, to jeszcze potrafią rozbawić widzów show do łez akrobacjami i dystansem do siebie! 

 

Polecamy też: Dominika Gwit znów zachwyciła w „Tańcu z Gwiazdami”. Akrobacja aktorki stała się hitem Internetu!

4/5
Dominika Gwit, Żora Koroliow, Żora Koroliov, Taniec z Gwiazdami
Copyright @East News
4/5

Dominiki Gwit na koniec jednego z wczorajszych występów wykonała widowiskowy szpagat, ku uciesze publiczności! 

 

Polecamy też: Beata Tyszkiewicz do Dominiki Gwit: „Jakby pani zrzuciła ze 20 kilo, to byłoby pani lżej”

5/5
Dominika Gwit, Żora Koroliow, Żora Koroliov, Taniec z Gwiazdami
Copyright @East News
5/5

Dominiki Gwit powalczy za tydzień wraz z Żorą Koroliowem o udział w półfinale „Tańca z Gwiazdami”. Czy uda im się przejść do kolejnych odcinków? Kogo uważacie za ich największą konkurencję?

 

Polecamy też: O miłości swojego życia, diecie i... tańcu! Dominika Gwit w niezwykle szczerej rozmowie z VIVĄ!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.