Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, ślub Agnieszki Kaczorowskiej
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński
Z ŻYCIA GWIAZD

Zobacz nowe, niepublikowane zdjęcia ze ślubu Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli!

Tak romantycznych zdjęć jeszcze nie widzieliśmy!

Gabriela Czernecka 11 września 2018 17:58
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, ślub Agnieszki Kaczorowskiej
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

Do sieci trafiły kolejne niepublikowane dotąd zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli! Zakochani wzięli ślub 7 września 2018 roku w Toskanii. Dobrą wiadomością para podzieliła się z fanami  swoich profilach na Instagramie. Teraz do sieci trafiają kolejne fotografie. Zakochani sami udzielają rąbka tajemnicy i ujawniają szczegóły ceremonii. Najnowsze zdjęcia ukazują między innymi zakochanych w tańcu czy przytulonych do siebie, ale na jednym z nich widać także drugą suknię ślubnej Kaczorowskiej w pełnej krasie. 

Ślubne fotografie Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli

„Było piękniej niż w naszych najśmielszych marzeniach...”, potwierdziła ślub na Instagramie Agnieszka Kaczorowska. „Wspólnie zaczęliśmy najpiękniejszą podróż - pełną cudownych wyzwań, pięknych chwil i momentów radości...”, napisał pod wspólnym zdjęciem z żoną Maciej Pela. Para jest już po ślubie, a do sieci co rusz trafiają ich kolejne fotografie z tej wyjątkowej dla nich ceremonii. 

Sporo szczegółów zdradziła makijażystka Agnieszki Kaczorowskiej. Pokazała m.in. miejsce, w którym para powiedziała sobie "tak", ujawniła także do jakiej piosenki zakochani odtańczyli pierwszy taniec. Teraz do sieci trafiły kolejne, niepublikowane dotąd fotografie. Ich autorem jest fotograf Marcin Tumasz. Zakochanych mamy okazję podziwiać między innymi w tańcu czy przytulonych do siebie. Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wyglądają na naprawdę szczęśliwych.

Życzymy im wszystkiego, co najlepsze! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez emotionimage (@emotionimage)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.