Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z życia gwiazd

Dla Oliwii Bieniuk największym wsparciem jest rodzina. W każdej chwili może na nią liczyć

„Tata jest moją inspiracją, mama też była”

Marta Nawacka 29 września 2021 20:01
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Występ w „Tańcu z Gwiazdami” przyniósł Oliwii Bieniuk jeszcze większą rozpoznawalność. Córka piłkarza Jarosława Bieniuka i zmarłej aktorki Anny Przybylskiej nie inspiruje się jednak nikim z show-biznesu, a największe wsparcie ma... w swoich najbliższych, którzy mocno jej kibicują podczas zmagań w tanecznym show.

Oliwia Bieniuk – porównania do Anny Przybylskiej

Córka zmarłej w 2014 roku na raka trzustki aktorki, Anny Przybylskiej, często bywa porównywana do sławnej mamy. Sama Oliwia w rozmowie z Pudelkiem przyznała, że jej inspiracją są właśnie rodzice, a nie sławne osoby. „Tata jest moją inspiracją, mama też była inspiracją. Nikt z show-biznesu”. Babcia dziewczyny, Krystyna Przybylska, w Oliwii Bieniuk i jej rodzeństwie widzi spore podobieństwo do zmarłej córki. „Najbardziej widzę ją w Jaśku, ale muszę powiedzieć, że Oliwia teraz nagle ma jej uśmiech, ruchy... Jakby stała z Anią, to by powiedzieli, że cała Ania, a jak stoi z Jarkiem, to się mówi, że Jarek”, wyznała w rozmowie z Dorotą Wellman w programie Dzień Dobry TVN. Fani zmarłej aktorki także często dopatrują się w dziewczynie podobieństwa do Ani Przybylskiej.

Czytaj też: Taniec z Gwiazdami: Oliwia Bieniuk w tej stylizacji wyglądała jak Anna Przybylska

Anna Przybylska, Ania Przybylska, Oliwia Bieniuk, VIVA! 17/2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska w sesji dla VIVY!, 2012 rok

Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Oliwia Bieniuk w sesji dla VIVY!, 2020 rok

Oliwia Bieniuk w „Tańcu z Gwiazdami”

Oliwia Bieniuk zdecydowała się wziąć udział w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”, co przysporzyło jej jeszcze większą popularność. Cała rodzina stoi za nią murem i dzielnie wspiera w zmaganiach na parkiecie, a babcia, Krystyna Przybylska, podkreśla, że dziewczyna zawsze miała dryg do tańca. „Moja wnuczka to wysportowana dziewczyna i lubi tańczyć. Ania zapisała ją na zajęcia z baletu już w przedszkolu, a ja bywałam na przedstawieniach z udziałem małej Oliwki. Jestem pewna, że wspaniale poradzi sobie w tym programie”, mówiła w rozmowie z Pomponikiem.

Wsparcie dla Oliwii Bieniuk okazał także... jej młodszy brat. To właśnie z nim córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wystąpiła w ostatnim odcinku show. Wspólnie z partnerem Oliwii z programu, Michałem Bartkiewiczem, rodzeństwo zatańczyło jive'a. Szymon Bieniuk zdobył się na szczere wyznanie na temat starszej siostry. „Kocham ją nad życie i cieszę się, że mogłem tu przyjechać. Jestem z niej dumny, że to dla niej zabawa i przygoda, a nie presja”. Z takim wsparciem młoda gwiazda z pewnością daleko zajdzie!  

Zobacz także: Oliwia Bieniuk pojawi się na parkiecie Tańca z Gwiazdami razem z bratem!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.