Jak Ci się podoba jej kolekcja?

Sylwia Olech 10 lipca 2018 14:16

Blond włosy, czerwone usta i… „gadanie” z prędkością karabinu maszynowego. Daria Ładocha, specjalistka od kuchni tajskiej i zdrowego żywienia, właśnie została… projektantką mody! Co ją do tego skłoniło?

Kim jest Daria Ładocha?

Robi sto rzeczy na sekundę i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jej motto życiowe brzmi: „Jesteś tym, co jesz”. Jest blogerką i miłośniczką zdrowego odżywiania. Od lat prowadzi bloga Mamałyga, na którym serwuje swoje przepisy kulinarne. Daria Ładocha jest również trenerem kulinarnym z zakresu kuchni tajskiej i zdrowej kuchni dla dorosłych. Jest także autorką licznych publikacji na temat zdrowego żywienia.

W 2017 roku Daria Ładocha wzięła udział w programie Agent Gwiazdy, w którym pokonała wszystkich uczestników i została zwyciężczynią show! Szerszej publiczności dała się poznać w Dzień Dobry TVN, gdzie od 2014 roku prowadzi czwartkową kuchnię. To ona jest autorką popularnych cykli O(d)żywieni i Kuchnia widza. Ma także swój program w Kuchni+, Ugotuj mi mamo.

Prywatnie Daria Ładocha jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci: 9-letniej Laury i 4-letniej Matyldy.

Daria Ładocha projektantką mody!

Blogerka, która sama lubi wygodę i sportowe ubrania, stworzyła właśnie kolekcję ubrań z polską marką Freeshion. Kolorową i energetyczną jak ona sama! Co ją do tego skłoniło?

„Inspiracją do powstania tej kolekcji były kobiety, które spotykam każdego dnia – kolorowe ptaki. Matki, żony i kobiety sukcesu. Petardy, które nie boją się łączyć macierzyństwa z hobby i sportowym zacięciem. Ich aktywność, świadome żywienie i nieprawdopodobna energia wytwarzają nową kategorię nowoczesnego stylu życia – gdzie jego jakość stawiana jest na pierwszym miejscu”, tłumaczy Daria Ładocha.

Zobacz projekty blogerki! Podobają Ci się?  

1/6
Daria Ładocha została projektantką mody
Copyright @Materiały prasowe
1/6

„Moda i styl mogą definiować kobiecość”, mówi Daria Ładocha

2/6
Daria Ładocha została projektantką mody
Copyright @Materiały prasowe
2/6

„Każda z nas jest inna – jednak łączy nas to, że zawsze chcemy wyglądać świetnie”

3/6
Daria Ładocha została projektantką mody
Copyright @Materiały prasowe
3/6

„Ja cenię sobie również wygodę i lubię sportowe ubrania. Dlatego stworzyłam kolekcję z polską marką Freeshion, która łączy w sobie energetyczne kolory i praktyczne projekty ubrań, które można dowolnie zestawiać”

4/6
Daria Ładocha została projektantką mody
Copyright @Materiały prasowe
4/6

„Ta kolekcja jest dla kobiet aktywnych, które lubią sport i wyzwania”

5/6
Daria Ładocha została projektantką mody
Copyright @Materiały prasowe
5/6

„Marka Freeshion nie boi się wyzwań, a ich dotychczasowe modele charakteryzują się precyzyjnym wykończeniem, dobrymi tkaninami i sportową elegancją”

6/6
Daria Ładocha została projektantką mody
Copyright @Materiały prasowe
6/6

Jak Ci się podobają projekty Darii?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.