Córki Nicole Kidman
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Nicole Kidman z córkami na Złotych Globach. Jak wyglądają dziś Sunday Rose i Faith Margaret?

Są naprawdę urocze!

Gabriela Czernecka 2 marca 2021 06:27
Córki Nicole Kidman
Fot. Getty Images

Podczas tegorocznych Złotych Globów Nicole Kidman zdecydowała się pojawić po raz pierwszy publicznie wraz z córkami! Widzowie mieli okazję podejrzeć, jak wyglądają dziś dwunastoletnia Sunday Rose i dziesięcioletnia Faith Margaret. Zobaczcie sami! 

Córki Nicole Kidman na Złotych Globach

Tegoroczne Złote Globy odbyły się na nieco innych zasadach. Ze względu na pandemię koronawirusa jedynie kilka gwiazd dostąpiło zaszczytu i osobiście pojawiło się na czerwonym dywanie. Niektórzy laureaci odbierali statuetkę z domowego zacisza, łącząc się z prowadzącymi w Beverly Hilton Hotel przez komunikator wideo. Jedną z takich gwiazd była Nicole Kidman, która miała okazję zaprezentować się przed kamerami.

Gwiazda zasiadła na kanapie w kreacji od Louis Vuitton i o ile jej wygląd wzbudził podziw, o tyle większą uwagę przykuli towarzyszący jej goście! Mowa o mężu oraz córeczkach. Obok Nicole Kidman na nagraniu mieliśmy okazję podziwiać Keitha Urbana oraz dziesięcioletnią Faith Margaret i dwunastoletnią Sunday Rose. Małżeństwo rzadko pokazuje się publicznie z córkami, ale tym razem postanowili zrobić wyjątek!

Nicole Kidman rodzina
Fot. Getty Images

Córki Nicole Kidman - jak wyglądają?

Przypomnijmy, że Nicole Kidman ma czwórkę dzieci. Dwójka adoptowanych dzieci Nicole Kidman ma z Tomem Cruisem - Bellę i Connora, z którymi aktorka nie utrzymuje kontaktu po rozwodzie z gwiazdą. Z Keithem Urbanem ma dwie córki, które urodziły się dzięki surogatce. Aktorka przed laty w wywiadzie dla Vanity Fair przyznała, że dwukrotnie nie donosiła ciąży: „Nasza rodzina jest bardzo szczęśliwa. Jesteśmy wdzięczni, że zostaliśmy obdarowani takim prezentem jak Faith Margaret. Żadne słowa tego nie oddadzą i nie opiszą naszej wdzięczności”, mówiła po narodzinach młodszej córki. 

Jak dziś wyglądają córki Nicole Kidman? Zobaczcie sami! 

Nicole Kidman córka
Fot. Getty Images

Nicole Kidman dzieci
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…