Córki Nicole Kidman
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Nicole Kidman z córkami na Złotych Globach. Jak wyglądają dziś Sunday Rose i Faith Margaret?

Są naprawdę urocze!

Gabriela Czernecka 2 marca 2021 06:27
Córki Nicole Kidman
Fot. Getty Images

Podczas tegorocznych Złotych Globów Nicole Kidman zdecydowała się pojawić po raz pierwszy publicznie wraz z córkami! Widzowie mieli okazję podejrzeć, jak wyglądają dziś dwunastoletnia Sunday Rose i dziesięcioletnia Faith Margaret. Zobaczcie sami! 

Córki Nicole Kidman na Złotych Globach

Tegoroczne Złote Globy odbyły się na nieco innych zasadach. Ze względu na pandemię koronawirusa jedynie kilka gwiazd dostąpiło zaszczytu i osobiście pojawiło się na czerwonym dywanie. Niektórzy laureaci odbierali statuetkę z domowego zacisza, łącząc się z prowadzącymi w Beverly Hilton Hotel przez komunikator wideo. Jedną z takich gwiazd była Nicole Kidman, która miała okazję zaprezentować się przed kamerami.

Gwiazda zasiadła na kanapie w kreacji od Louis Vuitton i o ile jej wygląd wzbudził podziw, o tyle większą uwagę przykuli towarzyszący jej goście! Mowa o mężu oraz córeczkach. Obok Nicole Kidman na nagraniu mieliśmy okazję podziwiać Keitha Urbana oraz dziesięcioletnią Faith Margaret i dwunastoletnią Sunday Rose. Małżeństwo rzadko pokazuje się publicznie z córkami, ale tym razem postanowili zrobić wyjątek!

Nicole Kidman rodzina
Fot. Getty Images

Córki Nicole Kidman - jak wyglądają?

Przypomnijmy, że Nicole Kidman ma czwórkę dzieci. Dwójka adoptowanych dzieci Nicole Kidman ma z Tomem Cruisem - Bellę i Connora, z którymi aktorka nie utrzymuje kontaktu po rozwodzie z gwiazdą. Z Keithem Urbanem ma dwie córki, które urodziły się dzięki surogatce. Aktorka przed laty w wywiadzie dla Vanity Fair przyznała, że dwukrotnie nie donosiła ciąży: „Nasza rodzina jest bardzo szczęśliwa. Jesteśmy wdzięczni, że zostaliśmy obdarowani takim prezentem jak Faith Margaret. Żadne słowa tego nie oddadzą i nie opiszą naszej wdzięczności”, mówiła po narodzinach młodszej córki. 

Jak dziś wyglądają córki Nicole Kidman? Zobaczcie sami! 

Nicole Kidman córka
Fot. Getty Images

Nicole Kidman dzieci
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?