Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O tym się mówi

Córki Michała Wiśniewskiego miały problemy z powodu pewnej decyzji ojca…

„Czasem były jakieś głupie żarty”, żaliła się Etiennette

Marcjanna Maryszewska 31 maja 2022 11:55
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Etiennette i Vivienne to owoce małżeństwa Michała Wiśniewskiego z Anną Świątczak. Z tą pierwszą muzyk wystąpił ostatnio na scenie w wyjątkowym duecie z utworem „Jest tak, czyli rozmowa ojca z córką”. Teraz dzieci gwiazdora opowiedziały w mediach o problemach, jakich przysporzyły im decyzje podjęte przez rodziców. Okazuje się, że przed laty padły ofiarą szykan.

Córki Michała Wiśniewskiego o złośliwych komentarzach

Michał Wiśniewski doczekał się pokaźnej gromadki dzieci. Muzyk jest bardzo dumny ze swoich pociech, które coraz częściej i chętniej pokazują się w mediach. Z Mandaryną doczekał się syna Xaviera i córki Fabienne. Z Anną Świątczak dwóch córek: Vivienne i Etiennette. Dwa lata temu zaś wziął ślub z Polą, a niedługo później na świat przyszedł ich syn Falco. 

Zobacz: Pola Wiśniewska zdradziła, jak bliscy zareagowali na ślub z Michałem Wiśniewskim

Gwiazdor znany jest ze swojego zamiłowania do oryginalnych i obcojęzycznych imion. Jego dzieci są tego najlepszym dowodem. Dziennikarze serwisu Pomponik zapytali jego córki ze związku z Anną Świątczak, czy są zadowolone z tego, jak zostały nazwane przez rodziców. Vivienne i Etiennette w odpowiedzi wyznały, że początkowo musiały zmagać się z mało przychylnymi komentarzami…

Michał Wiśniewski,  Etiennette Wiśniewska, Koncert Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci, 2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News
Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska, Koncert Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci, 2022

Z biegiem czasu już się przyzwyczaiłam, ale są jakieś trzy osoby na świecie, które ich nie wypowiadają, licząc mamę i tatę. Na pewno trudności sprawiało to za dzieciaka i czasem były jakieś głupie żarty wśród znajomych. Teraz już mniej się o tym mówi” - wyznała Etiennette, która z powodu swojego imienia padła ofiarą szykan wśród rówieśników.

Vivienne, pomimo identycznych doświadczeń co siostra, bardzo lubi swoje imię. Młodsza córka Michała Wiśniewskiego ma za to obiekcje związane z czymś zupełnie innym.

Ja bardzo lubię moje imię. Ludzie kiedyś się śmiali, różnie śmiesznie wymawiali to imię, ale ja bardzo je lubię, uważam tylko, że moje drugie imię (Vienna – przyp. red.) jest mało kreatywne i bardzo podobne do pierwszego” - stwierdziła.

Muzyk natomiast nie żałuje imion, jakie nadał córkom. Jest dumny ze swojej decyzji, której bardzo mocno broni. „Ja uważam, że mają piękne imiona. Moje dzieci są dla mnie wyjątkowe, każde z nich. Etiennette jest pięknym imieniem, mimo że sprawiało innym problemy. Ważne, kim jest moja córka, jak bardzo szanuje swoich rodziców, swoje rodzeństwo. Imię jest oryginalne, tak jak każdego z moich dzieci. Vivienne po Vivienne Westwood" - podsumował wokalista Ich Troje.

Choć trzeba przyznać, że imiona córek Michała Wiśniewskiego są nadzwyczaj unikalne, to nie można im odebrać wyjątkowości!  

Sprawdź również: Syn Doroty Wellman to już dorosły mężczyzna. Jak dziś wyglądają ich relacje?

jak wygląda córka Michała Wiśniewskiego Fabienne?
Fot. Voyo Bakiewicz
Michał Wiśniewski, VIVA 2013

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.