Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Doroty Wellman to już dorosły mężczyzna. Jak dziś wyglądają ich relacje?

„Dajcie swoim dorosłym synom wolność! Muszą żyć własnym życiem!”

Olga Figaszewska 30 maja 2022 15:55
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Macierzyństwo jest dla niej spełnieniem marzeń i najważniejszą rolą w życiu. Prowadząca Dzień Dobry TVN w jednym z wywiadów zdobyła się na szczere wyznanie. Dorota Wellman przez kilka lat nie mogła zajść w ciążę. W końcu na świat przyszedł jej ukochany syn. Co dziś robi Jakub?

Dorota Wellman o relacji z synem

Okres, kiedy Dorota Wellman z mężem starali się o dziecko był dla nich traumatyczny. Dziennikarka niedawno opowiedziała o swoim doświadczeniu z niepłodnością. W pewnym momencie całkowicie się załamała, czuła się gorsza od innych. W 1993 roku dziennikarka i jej mąż powitali na świecie syna, Jakuba. To odmieniło ich życie!

Dorota Wellman z synem, 2007

Dorota Wellman z synem, 2007
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Zobacz: Dorota Wellman o swoim mężu na początku znajomości: „Był duszą towarzystwa. Ludzie skupiali się wokół niego, a zwłaszcza kobiety”

„Do momentu, kiedy urodził się Kuba prowadziłam rozrywkowe, egoistyczne i nieco bezsensowne życie. Sens pojawił się, gdy urodziłam. Wówczas zrozumiałam, że jest po co i dla kogo żyć. Ukochany syn w pewnym sensie wynagrodził mi wszystkie lata cierpień. To jedyne, które mam, jest upragnione, wyczekane i najbardziej kochane”, wyznała niedawno Faktowi.

28-letni Syn Doroty Wellman nie liczy na rozpoznawalność, nigdy też nie wykorzystywał popularności swojej mamy.. Przez lata wypracowali sobie wspaniałą relację. „Zdarza nam się, że siadamy sobie z Kubą przy butelce wina. Potrafimy tak siedzieć i rozmawiać, pijąc to wino do trzeciej rano. Naprawdę uwielbiam te chwile. To takie nasze pewnego rodzaju nocne Polaków rozmowy. Lubimy we dwójkę chodzić do kina. Ale z moim synem nie ma łatwo! Zabiera mnie na przykład na nocny maraton najgorszych czeskich filmów, który trwa do piątej rano”, zwierzyła się gwiazda w rozmowie z dziennikarzem Faktu.

Dorota Wellman, Viva!, 4/2007
Fot. Krzysztof Opaliński

Co dziś robi syn Doroty Wellman?

Ale kiedy syn Doroty Wellman wyfrunął z rodzinnego gniazda ich więź delikatnie na tym ucierpiała. „Akceptuję fakt, że mój syn się wyprowadził. Nie mam zamiaru go kontrolować. Ostatnio nić powiązań między nami robi się coraz cieńsza. On żyje własnym życiem. Cieszę się, że robi się samodzielny, pracuje, zarabia na siebie", wyznała w rozmowie z dziennikiem. Dorota Wellman stoi za nim murem i Jakub doskonale wie, że może liczyć na wsparcie rodziców.

Gwiazda zdradziła też nieco o prywatności Kuby. „Również prowadzi dom otwarty, też gromadzą się u niego ludzie, przychodzą, nocują, a rano robią śniadanie z 17 jajek. Nie zapomina jednak o rodzicach i chętnie korzysta z domowych obiadków u mamusi", przyznała w Rewii.

Zobacz również: Dorota Wellman 5 lat starała się o dziecko: „Każdy dzień, kiedy się nie udawało, był dniem rozpaczy...”

Jednocześnie Dorota Wellman apelowała do kobiet, by nie ingerowały w życie swoich synów i postarały się odciąć pępowinę, bo jak mówi: „Dajcie swoim dorosłym synom wolność! To najlepsze, co możecie dla nich zrobić. Oni muszą żyć własnym życiem. Nie rozpieszczajcie ich. (...) Pamiętajcie, nie przeżyjemy życia za nasze dzieci”.

29-letni Jakub nie prowadzi na co dzień otwartych kont na mediach społecznościowych. jego ostatnie zdjęcie pochodzi z 2011 roku. Mocno pozdrawiamy. 

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Syn Doroty Wellman w 2011 roku

Syn Doroty Wellman, 2011 r.
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.