Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Doroty Wellman to już dorosły mężczyzna. Jak dziś wyglądają ich relacje?

„Dajcie swoim dorosłym synom wolność! Muszą żyć własnym życiem!”

Olga Figaszewska 17 czerwca 2021 15:49
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Macierzyństwo jest dla niej spełnieniem marzeń i najważniejszą rolą w życiu. Prowadząca Dzień Dobry TVN niedawno zdobyła się na szczere wyznanie. Dorota Wellman przez kilka lat nie mogła zajść w ciążę. W jednym z wywiadów dziennikarka opowiedziała o relacji z pociechą i wystosowała ważny apel do wszystkich matek.

Dorota Wellman o relacji z synem

Okres, kiedy Dorota Wellman z mężem starali się o dziecko był dla nich traumatyczny. Dziennikarka niedawno opowiedziała o swoim doświadczeniu z niepłodnością. W pewnym momencie całkowicie sie załamała, czuła się gorsza od innych. W 1993 roku dziennikarka i jej mąż powitali na świecie syna, Jakuba. To odmieniło ich życie!

Zobacz: Dorota Wellman o swoim mężu na początku znajomości: „Był duszą towarzystwa. Ludzie skupiali się wokół niego, a zwłaszcza kobiety”

„Do momentu, kiedy urodził się Kuba prowadziłam rozrywkowe, egoistyczne i nieco bezsensowne życie. Sens pojawił się, gdy urodziłam. Wówczas zrozumiałam, że jest po co i dla kogo żyć. Ukochany syn w pewnym sensie wynagrodził mi wszystkie lata cierpień. To jedyne, które mam, jest upragnione, wyczekane i najbardziej kochane”, wyznała niedawno Faktowi.

28-letni Syn Doroty Wellman nie liczy na rozpoznawalność, nigdy też nie wykorzystywał popularności swojej mamy.. Przez lata wypracowali sobie wspaniałą relację. „Zdarza nam się, że siadamy sobie z Kubą przy butelce wina. Potrafimy tak siedzieć i rozmawiać, pijąc to wino do trzeciej rano. Naprawdę uwielbiam te chwile. To takie nasze pewnego rodzaju nocne Polaków rozmowy. Lubimy we dwójkę chodzić do kina. Ale z moim synem nie ma łatwo! Zabiera mnie na przykład na nocny maraton najgorszych czeskich filmów, który trwa do piątej rano”, zwierzyła się gwiazda w rozmowie z dziennikarzem Faktu.

Dorota Wellman, Viva!, 4/2007
Fot. Krzysztof Opaliński

Co dziś robi syn Doroty Wellman?

Ale kiedy syn Doroty Wellman wyfrunął z rodzinnego gniazda ich więź delikatnie na tym ucierpiała. „Akceptuję fakt, że mój syn się wyprowadził. Nie mam zamiaru go kontrolować. Ostatnio nić powiązań między nami robi się coraz cieńsza. On żyje własnym życiem. Cieszę się, że robi się samodzielny, pracuje, zarabia na siebie", wyznała w rozmowie z dziennikiem. Dorota Wellman stoi za nim murem i Jakub doskonale wie, że może liczyć na wsparcie rodziców.

Zobacz również: Dorota Wellman 5 lat starała się o dziecko: „Każdy dzień, kiedy się nie udawało, był dniem rozpaczy...”

Jednocześnie Dorota Wellman wciąż apeluje do kobiet, by nie ingerowały w życie swoich synów i postarały się odciąć pępowinę, bo jak mówi: „Dajcie swoim dorosłym synom wolność! To najlepsze, co możecie dla nich zrobić. Oni muszą żyć własnym życiem. Nie rozpieszczajcie ich. (...)Pamiętajcie, nie przeżyjemy życia za nasze dzieci”. 

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Syn Doroty Wellman w 2011 roku

Syn Doroty Wellman, 2011 r.
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.