Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski wystąpił na jednej scenie z córką. Etiennette zachwyciła publiczność! 

15-latka podbiła serca fanów

Olga Figaszewska 30 maja 2022 12:10
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

To był wyjątkowy koncert Fundacji Polsat z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Artyści pojawili się na jednej scenie ze sowimi pociechami. Nie zabrakło Anny Świątczak i Michała Wiśniewskiego, którym towarzyszyły ich córki: Vivienne i Etiennette. Dziewczynki są uzdolnione muzycznie, a rodzice mogą być dumni z ich osiągnięć i kibicują w rozwijaniu pasji! Fani byli pod ogromnym wrażeniem duetu lidera Ich Troje z 15-letnią pociechą. Jak zaprezentowała się Etiennette?

Michał Wiśniewski w duecie z Etiennette Wiśniewską

Na skierniewickiej scenie pojawili się niezwykli artyści wraz ze swoimi pociechami. Publiczność mogła posłuchać utworów wykonywanych przez Grzegorza Markowskiego i Patrycję Markowską, Justynę Steczkowską wraz z Leonem i Stanisławem czy lidera zespołu Pectus ze jego kilkuletnim synkiem.

Wśród zaproszonych gości pojawiła się Anna Świątczak z córką Vivienne. Duet lidera Ich Troje z 15-letnią Etiennette szczególnie poruszył serca słuchaczy i wywołał ogromne emocje. Tata i córka wykonali utwór „Jest tak, czyli rozmowa ojca z córką”. Anna Świątczak i Michał Wiśniewski mogą być dumni ze swoich pociech. Obie nastolatki odziedziczyły po nich muzyczny talent. Zaprezentowały się znakomicie i widać, że włożyły w swoje występy całe serce.

Zobacz też: Etiennette ma już piętnaście lat. Jak dziś wygląda córka Michała Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski,  Etiennette Wiśniewska, 2008 rk
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska, 2008 rok

Pod nagraniem z udziałem Michała Wiśniewskiego i Etiennette pojawiło się wiele ciepłych komentarzy. Fani są od ogromnym wrażeniem umiejętności 15-laki.

„Pięknie zaśpiewała. Gratulacje dla Was”, „Córa głos ma super”, „Widać że fajna skromna dziewczyna”, „Cudowna miłość ze wzajemnością Ojciec i córka”, „Głos Eti naprawdę podbił moje serce”, „Bardzo wzruszające występy. Dziewczynki mega utalentowane, a przy tym jaka wielka skromność. Wspaniałe”, „Najlepszy utwór tego wieczoru. Po prostu sztos. Edi cudny głos” czytamy.

Czytaj też: Pola Wiśniewska zdradziła, jak bliscy zareagowali na ślub z Michałem Wiśniewskim

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu Michał Wiśniewski wraz z Etiennette nagrał piosenkę „Jest tak, czyli rozmowa ojca z córką".  Niektórzy już wtedy nie mieli wątpliwości, że pociechę artysty czeka w przyszłości solowa kariera.

„That's Life" śpiewał Frank Sinatra, wspominając o blaskach i cieniach życia. Życia, które nie raz potrafi solidnie dać w kość. I choć od czasu do czasu serwuje nam kopniaki, ważne aby znaleźć w sobie siłę, która pomoże nam wstać z kolan i ruszyć do przodu. Właśnie ten utwór wziął na warsztat lider Ich Troje. Wykorzystując go jako muzyczne tło dla ważnej, życiowej lekcji udzielonej dorastającej córce. "Jest tak" to krótka, ale niezwykle emocjonalna rozmowa, niosąca za sobą ważny przekaz - niezależnie od tego jak potoczyste życie, Etiennette może liczyć na wsparcie swojego taty, który choć robi wszystko aby ochronić córkę, pozwala jej na popełnianie własnych błędów...”, napisano w opisie teledysku na YouTube

Etiennette Wiśniewskiej życzymy sukcesów i spełnienia marzeń!  

Michał Wiśniewski,  Etiennette Wiśniewska, Koncert Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci, 2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska, Koncert Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci, 2022

Michał Wiśniewski,  Etiennette Wiśniewska, Koncert Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci, 2022
Fot. TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski,  Etiennette Wiśniewska, Koncert Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci, 2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.