Katarzyna Dowbor z córką Marysią, 12.08.2012, Plan programu Dzień Dobry TVN
Fot. EAST NEWS
Z życia gwiazd

Córkę Katarzyny Dowbor wkrótce możemy zobaczyć w telewizji! Marysia pójdzie w ślady mamy?

Czy zrobi karierę, jak jej sławna mama i brat?

Marta Nawacka 26 sierpnia 2021 09:58
Katarzyna Dowbor z córką Marysią, 12.08.2012, Plan programu Dzień Dobry TVN
Fot. EAST NEWS

Syn Katarzyny Dowbor, Maciej, tak jak ona związał swoją karierę z telewizją. Widzowie mogą oglądać go np. w roli współprowadzącym program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Z kolei córka Marysia, jako dziecko często towarzyszyła mamie na czerwonym dywanie, ale do tej pory stroniła od telewizji. Niebawem jednak będziemy mogli zobaczyć ją na małym ekranie.

Katarzyna Dowbor – połączyła karierę z macierzyństwem

Katarzyna Dowbor od wielu lat jest obecna na antenie. Kobieta ma na swoim koncie prowadzenie różnych popularnych programów, a aktualnie jest prowadzącą „Nasz nowy dom”. To jedna z najchętniej oglądanych produkcji Polsatu, w której Katarzyna Dowbor wraz z ekipą nie tylko remontują, ale także odmieniają życie rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Prezenterka cieszy się ogromną sympatią widzów, a swoją karierę rozpoczęła już w latach 80. Dziennikarce doskonale udało się połączyć karierę z opieką nad dziećmi. Jej starsze dziecko, syn Maciej Dowbor, poszedł w jej ślady i również robi karierę w telewizji. Od paru lat spełnia się jako prowadzący show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

W 1999 roku Katarzyna Dowbor wraz z dziennikarzem prasowym, Jerzym Baczyńskim, doczekali się drugiego dziecka, córki Marysi. Jako mała dziewczynka często towarzyszyła mamie na branżowych imprezach oraz czerwonym dywanie, jednak dorastając zaczęła unikać świata show-biznesu i błysku fleszy.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor pokazała na okładce „Forbesa” swoją córkę!

Katarzyna Dowbor, nowa ramówka telewizji Polsat, 28.07.2021, Warszawa
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Dowbor, nowa ramówka Polsatu, 28.07.2021

Katarzyna Dowbor z synem Maciejem, 20.04.2016, 60-te urodziny marki Bambino
Fot. VIPHOTO/East News
Katarzyna Dowbor z synem Maciejem, 20.04.2016

Córka Katarzyny Dowbor pójdzie w ślady mamy?

Marysia póki co studiuje psychologię w Wielkiej Brytanii. Z powodu pandemii zajęcia odbywa jednak online, mieszkając w Polsce. „Mamy inne osobowości i temperamenty. Ja reaguje bardzo emocjonalnie i żywiołowo. Zawsze taka byłam. Tymczasem Marysia jest bardzo zrównoważona i poukładana. Jak jej tata. Ona mi radzi: spokojnie, najpierw przemyśl, a później się awanturuj. Działa na mnie jak balsam. Wkurzam się, coś mi nie pasuje, a moje dziecko mówi: mamo zastanówmy się, a może można inaczej, może nie od tej strony”, opowiadała o córce Katarzyna Dowbor.

Według Rewii Marysia, która do tej pory unikała telewizji, zdecydowała się połączyć z nią pracę psychologa i jeszcze w tym roku zadebiutować przed kamerami. „Być może wkrótce skusi się na pracę dla… telewizji. Myśli o konsultacjach psychologicznych w różnych programach. Musi odbyć staż i wpadła na pomysł, że może się to odbyć właśnie w telewizji. (…) Nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji, ale wszystko wskazuje na to, że właśnie tak się stanie i na jesieni wystąpi w nowej roli”, czytamy w Rewii. Trzymamy kciuki za Marysię i mamy nadzieję, że niedługo zobaczymy jej debiut na małym ekranie!  

Czytaj też: Katarzyna Dowbor była prześladowana? Ujawniła smutną prawdę

Katarzyna Dowbor z córką Marysią, 20.05.2012
Fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor z córką Marysią w 2012 roku

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.