Katarzyna Dowbor z córką Marysią, 12.08.2012, Plan programu Dzień Dobry TVN
Fot. EAST NEWS
Z życia gwiazd

Córkę Katarzyny Dowbor wkrótce możemy zobaczyć w telewizji! Marysia pójdzie w ślady mamy?

Czy zrobi karierę, jak jej sławna mama i brat?

Marta Nawacka 26 sierpnia 2021 09:58
Katarzyna Dowbor z córką Marysią, 12.08.2012, Plan programu Dzień Dobry TVN
Fot. EAST NEWS

Syn Katarzyny Dowbor, Maciej, tak jak ona związał swoją karierę z telewizją. Widzowie mogą oglądać go np. w roli współprowadzącym program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Z kolei córka Marysia, jako dziecko często towarzyszyła mamie na czerwonym dywanie, ale do tej pory stroniła od telewizji. Niebawem jednak będziemy mogli zobaczyć ją na małym ekranie.

Katarzyna Dowbor – połączyła karierę z macierzyństwem

Katarzyna Dowbor od wielu lat jest obecna na antenie. Kobieta ma na swoim koncie prowadzenie różnych popularnych programów, a aktualnie jest prowadzącą „Nasz nowy dom”. To jedna z najchętniej oglądanych produkcji Polsatu, w której Katarzyna Dowbor wraz z ekipą nie tylko remontują, ale także odmieniają życie rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Prezenterka cieszy się ogromną sympatią widzów, a swoją karierę rozpoczęła już w latach 80. Dziennikarce doskonale udało się połączyć karierę z opieką nad dziećmi. Jej starsze dziecko, syn Maciej Dowbor, poszedł w jej ślady i również robi karierę w telewizji. Od paru lat spełnia się jako prowadzący show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

W 1999 roku Katarzyna Dowbor wraz z dziennikarzem prasowym, Jerzym Baczyńskim, doczekali się drugiego dziecka, córki Marysi. Jako mała dziewczynka często towarzyszyła mamie na branżowych imprezach oraz czerwonym dywanie, jednak dorastając zaczęła unikać świata show-biznesu i błysku fleszy.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor pokazała na okładce „Forbesa” swoją córkę!

Katarzyna Dowbor, nowa ramówka telewizji Polsat, 28.07.2021, Warszawa
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Dowbor, nowa ramówka Polsatu, 28.07.2021

Katarzyna Dowbor z synem Maciejem, 20.04.2016, 60-te urodziny marki Bambino
Fot. VIPHOTO/East News
Katarzyna Dowbor z synem Maciejem, 20.04.2016

Córka Katarzyny Dowbor pójdzie w ślady mamy?

Marysia póki co studiuje psychologię w Wielkiej Brytanii. Z powodu pandemii zajęcia odbywa jednak online, mieszkając w Polsce. „Mamy inne osobowości i temperamenty. Ja reaguje bardzo emocjonalnie i żywiołowo. Zawsze taka byłam. Tymczasem Marysia jest bardzo zrównoważona i poukładana. Jak jej tata. Ona mi radzi: spokojnie, najpierw przemyśl, a później się awanturuj. Działa na mnie jak balsam. Wkurzam się, coś mi nie pasuje, a moje dziecko mówi: mamo zastanówmy się, a może można inaczej, może nie od tej strony”, opowiadała o córce Katarzyna Dowbor.

Według Rewii Marysia, która do tej pory unikała telewizji, zdecydowała się połączyć z nią pracę psychologa i jeszcze w tym roku zadebiutować przed kamerami. „Być może wkrótce skusi się na pracę dla… telewizji. Myśli o konsultacjach psychologicznych w różnych programach. Musi odbyć staż i wpadła na pomysł, że może się to odbyć właśnie w telewizji. (…) Nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji, ale wszystko wskazuje na to, że właśnie tak się stanie i na jesieni wystąpi w nowej roli”, czytamy w Rewii. Trzymamy kciuki za Marysię i mamy nadzieję, że niedługo zobaczymy jej debiut na małym ekranie!  

Czytaj też: Katarzyna Dowbor była prześladowana? Ujawniła smutną prawdę

Katarzyna Dowbor z córką Marysią, 20.05.2012
Fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor z córką Marysią w 2012 roku

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?