Weronika Kostyra 9 sierpnia 2017 15:00
1/7
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
1/7

 

Nie przypadkiem Klara Lewandowska jeszcze przed narodzinami zyskała przydomek „polskiego Royal Baby”. Każde zdjęcie maleństwa, które jej rodzice pokażą na Instagramie, od razu zdobywa tysiące lajków, mimo że Anna i Robert Lewandowscy konsekwentnie nie pokazują twarzy córeczki. Tak było i tym razem…

 

Klara Lewandowska na boisku piłkarskim

„Rodzinka w komplecie”, „Jaki cudny arbuzik!”, „Sweet!”, internauci, a także gwiazdy (m.in. Paulina Krupińska i Sara Boruc, czy Katarzyna Zielińska) rozpływają się w komentarzach pod nowym zdjęciem Lewandowskich na Instagramie. Dumni rodzice pochwalili się uroczą fotką z boiska piłkarskiego. Anna Lewandowska razem z Klarą kibicowały tacie na treningu Bayernu Monachium. W przerwie Robert przytulił swoje dziewczyny. Na zdjęciu trudno nie zauważyć jak bardzo piłkarz zakochany jest w córeczce. No i jeszcze te cudne śpioszki w arbuzy!… My też dajemy lajka!

 

Zobacz także: „Obecność Klary w moim życiu dodaje motywacji”. Robert Lewandowski po raz pierwszy tak szczerze o córce

2/7
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @_rl9
2/7
3/7
Robert Lewandowski i Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
3/7
4/7
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
4/7
5/7
Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
5/7
6/7
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, dzieci gwiazd
Copyright @Instagram Robert Lewandowski
6/7

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.