Kim jest córka Małgorzaty Pieńkowskiej
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Małgorzaty Pieńkowskiej poszła w jej ślady! Kim jest Ina Sobala?

Jest niezwykle utalentowana!

Olga Figaszewska 22 sierpnia 2021 16:49
Kim jest córka Małgorzaty Pieńkowskiej
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Od dziecka przypatrują się ich pracy i marzą, by odnosić podobne sukcesy. Zazwyczaj wybierają drogę znanych rodziców. Tak było również w przypadku Iny Sobali. Córka Małgorzaty Pieńkowskiej poszła w ślady mamy i związała swoją zawodową ścieżkę z aktorstwem. Jak wygląda życie Iny Sobali? Jakie relacje łączą ją z Małgorzatą Pieńkowską?

Córka Małgorzaty Pieńkowskiej poszła w jej ślady

Małgorzata Pieńkowska należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Podbiła serca widzów rolą Marysi Zduńskiej w serialu M jak miłość. Aktorka w życiu prywatnym jest szczęśliwą mamą. Wspólnie z Jackiem Sobalą doczekała się córki, Iny. Pociecha gwiazdy na początku sierpnia skończyła 30 lat – urodziła się 3. sierpnia 1991 roku.

Małgorzata Pieńkowska, córka Małgorzaty Pieńkowskiej, Ina Sobala, premiera filmu „Tylko mnie kochaj”, Warszawa, 01.11.2002 rok
Fot. Alina Gajdamowicz / Studio69 / Forum

Małgorzata Pieńkowska, Ina Sobala, Warszawa, Powązki, 01.11.2002 rok

Małgorzata Pieńkowska, córka Małgorzaty Pieńkowskiej, Ina Sobala, premiera filmu „Tylko mnie kochaj”, Warszawa, 20.01.2006 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Pieńkowska, Ina Sobala, premiera filmu „Tylko mnie kochaj”, Warszawa, 20.01.2006 rok

Kim jest córka Małgorzaty Pieńkowskiej
Fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Pieńkowska i Ina Sobala, 2018 rok

Córka Małgorzaty Pieńkowskiej odziedziczyła talent po sławnej mamie. Ina ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie. Na swoim koncie ma wiele ról. Młoda aktorka pojawiła się m.in. w takich produkcjach, jak: Najlepszy. Chyłka. Kasacja, Żmijowisko, Stulecie Winnych czy Komisarz Mama.

Córka Małgorzaty Pieńkowskiej grała z przerwami w M jak miłość. Wcielała się tam w postać córki serialowej Teresy. Po pewnym czasie poinformowała o odejściu z produkcji.

Zobacz też: Córka Joanny Kurowskiej idzie w ślady mamy! Niedawno 20-latka osiągnęła duży sukces

„Wierzę w podejmowanie odważnych decyzji i zawsze, za wszelką cenę, staram się słuchać swego serca i intuicji. Jakiś czas temu, po prawie trzech latach pracy, postanowiłam opuścić serial M jak miłość. (…) Nie chciałabym z nikim się zegnać, bo nigdy nie wiemy jak potoczą się nasze losy i kto wie, kto wie.... może kiedyś, jeśli będzie na to przestrzeń to wrócę jeszcze do pracy w Emce”, wyznała na Instagramie.

Wkrótce Ina Sobala pojawi się na ekranie w nowej komedii „To musi być miłość”. Premiera zaplanowana jest na początek listopada tego roku.

Ina Sobala prywatnie. Instagram

Prywatnie aktorka jest w szczęśliwym związku z aktorem, Kamilem Szeptyckim. ,,Ten Pan jest jedną z najważniejszych osób w moim życiu, codziennie sprawia, że budzę się najszczęśliwsza pod słońcem. Kami, jestem z ciebie dumna nieprzerwanie od paru lat", pisała o ukochanym. 

Ina Sobala jest także w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama. Jej konto obserwuje ponad 30 tysięcy osób. Tam dzieli się z obserwatorami kulisami swojej pracy, a także fragmentami swojej codzienności. „Staram się być sobą, kocham naturę, moją pracę i warzywa na talerzu Czasem jestem zen, a czasem nie”, pisze o sobie samej.

Jej aktualne zdjęcia możesz zobaczyć poniżej! Podobna do sławnej mamy?

Sprawdź też: Joanna Sydor była gwiazdą serialu M jak miłość. Jak dziś wygląda jej życie? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.