Joanna Sydor, Marcin Mroczek, Anna Mucha, Rafał Mroczek, M jak miłość, 2004
Fot. Kozakiewicz/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Sydor była gwiazdą serialu M jak miłość. Jak dziś wygląda jej życie?

„Aktorstwo to dziś moja pasja, i chcę się w niej realizować, ale nie za wszelką cenę”

Olga Figaszewska 8 sierpnia 2021 18:30
Joanna Sydor, Marcin Mroczek, Anna Mucha, Rafał Mroczek, M jak miłość, 2004
Fot. Kozakiewicz/AKPA

Joanna Sydor zyskała ogromną popularność rolą ukochanej Pawła Zduńskiego w serialu M jak miłość. Fani produkcji śledzili losy pary z zapartym tchem. Potem gwiazda zniknęła z hitu TVP2. Jak dziś wygląda życie aktorki? Co mówi o swojej pasji? Wydaje się, że dla Joanny Sydor czas się zatrzymał! Zachwyca urodą i świetną formą.

Joanna Sydor o aktorstwie 

Joanna Sydor w M jak miłość wcielała się w postać Teresy, wybranki Pawła Zduńskiego (w tej roli Rafał Mroczek). Serialową parę dzieliła znaczna różnica wieku, czego nie popierali najbliżsi chłopaka. Kiedy związek Teresy i Pawła się rozpadł, aktorka zniknęła z produkcji. Dopiero po latach na krótko wróciła do M jak miłość. Aktorka nie pojawiała się także zbyt często na salonach i strzeże swojego życia prywatnego. Wiadomo, że jest szczęśliwą i spełnioną mamą. Fani mogli ją podziwiać w takich produkcjach, jak: Samo Życie, Belfer, Pułapka, Ojciec Mateusz czy Prawo Agaty. Aktorka pojawia się również na deskach teatru. 

Joanna Sydor podkreślała, że każdego dnia się uczy. Każda rola jest dla niej wyzwaniem i spełnieniem, a w tym zawodzie daje z siebie wszystko. „Każde doświadczenie zawodowe nieustannie mnie czegoś uczy. Nie ma dla mnie znaczenia czy jest to reklama, serial, film epizod czy główna rola. Zawsze pracuję na 100 procent. Staram się. Lubię to co robię, może nawet kocham. Kiedy skończyłam studia moją posługą było dawanie ludziom wzruszeń, krzewienie kultury, piękna. Z takim nastawieniem wchodziłam w swój zawód. To była  misja, rodzaj powołania. Dziś jest trochę inne (media, celebryci, tanie show z życia prywatnego), mimo tego staram się nie ulegać, nie przekraczać granic dobrego smaku i chronić siebie i najbliższych. Aktorstwo to dziś moja pasja, i chcę się w niej realizować, ale nie za wszelką cenę", mówiła w 2017 roku dla damosfera.com. 

Aktorka jest bardzo krytyczna wobec tego, co robi. „Bardzo surowo oceniam swoją pracę, notuję, zapisuję uwagi, wyciągam z nich wnioski na przyszłość. W ten sposób moje aktorstwo dojrzewa”, dodawała w jednym z wywiadów dla wisłanaszemiastopl.

ZOBACZ: Kolejna gwiazda odchodzi z M jak miłość! Decyzja zapadła po 19 latach pracy na planie

Joanna Sydor, M jak miłość, 2003 rok
Fot. Krzysztof Jarosz / FORUM

Joanna Sydor w 2003 roku, M jak miłość

Joanna Sydor zachwyca na ekranie 

Ze względu na pandemię koronaiwrusa i trudną sytuację, w której znalazła się cała branża artystyczna, aktorka pod koniec 2020 roku postanowiła zamieścić wpis na Facebooku, gdzie prosiła znajomych o pomoc w znalezieniu pracy – obsadzeniu w jakiejś roli czy powierzeniu nagrania audiobooka.

„Szukam pracy i piszę zupełnie serio i poważnie. Może ktoś z was kochani ma możliwość obsadzenia mnie w roli w teatrze, w filmie, w serialu, reklamie, w audiobookach. Wiem, że czasy trudne, ale jednak wciąż coś się kręci lub rodzą się plany na przyszły rok, a ja, póki co nie mam zupełnie nic”, wyjaśniła.

Tym samym, gwiazda przypomniała wszystkim, że oprócz krakowskiego PWST, ukończyła również Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że posiada drugi zawód. Joanna Sydor chciała zainwestować w siebie, dlatego podjęła studia na ASP. To otworzyło nowy rozdział w jej życiu, pomogło uwierzyć w siebie, odbudować swoją wartość. O tym gwiazda opowiadała w 2017 roku w wywiadzie dla damosfera.com. 

„Mogę też zaproponować usługi projektowania wnętrz, komuś, kto mnie zna i zda się na mój gust, wyczucie estetyki i wykształcenie na ASP, bo portfolio nie mam, więc musi być ten pierwszy raz”, dodawała na Facebooku. Jak czytamy w filmografii aktorki, pojawi się w najnowszej produkcji Polsatu, serialu Komisarz Mama.

Joanna Sydor jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Tam dzieli się z nimi najnowszymi fotografiami i pokazuje kulisy swojej pracy. Wielbiciele nie szczędzą jej komplementów. Są zauroczeni jej urodą. Nie da się ukryć, że dla aktorki czas się zatrzymał. Wygląda promiennie i zachwyca na każdym zdjęciu.

Życzymy wszystkiego dobrego!  

Sprawdź też: Teresa Lipowska odejdzie z M jak miłość?

Joanna Sydor, 2019
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?