Księżna Diana, księżna Meghan, Diana i Meghan, sukienki księżnej Diany
Fot. Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS; Rex Features/EAST NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zaskakujące doniesienia brytyjskiego tabloidu. Córka księżnej Diany przyjaźni się z księżną Meghan?!

To kolejna szalona teoria, a może jest w tym cień prawdy?

Gabriela Czernecka 27 września 2020 16:43
Księżna Diana, księżna Meghan, Diana i Meghan, sukienki księżnej Diany
Fot. Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS; Rex Features/EAST NEWS

Choć od czasu tragicznej śmierci księżnej Diany minęło sporo czasu, plotki na temat jej życia wciąż powracają. Według jednego z amerykańskich tabloidów książę William i książę Harry mają siostrę! Dorosła już kobieta ma być dzieckiem księżnej Diany i księcia Karola, co za tym idzie ma mieć również pełne prawo do tronu. Gdyby tego było mało, zdaniem The Globe, domniemana córka księżnej Diany zaprzyjaźniła się z... księżną Meghan. Czy jest to kolejna szalona teoria, a może jest w tym cień prawdy?

Córka księżnej Diany przyjaźni się z Meghan?

Co jakiś czas na jaw wychodzą nowe informacje na temat życia księżnej Diany. Chodzi nie tylko nowe fakty dotyczące związku z Karolem, ale i pełno jest teorii spiskowych mówiących o tym, jak zginęła lub z kim miała romans. Najnowsze pogłoski są jednak zaskakująće. Według The Globe, książę Harry i książę William mają siostrę, która nazywa się Sarah i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Zdaniem tabloidu dorosłą dziś kobietę wychowywał, który uczestniczył podczas badań płodności, w których brali  udział Diana i Karol, a które nakazała im zrobić królowa Elżbieta II. Jeden z lekarzy miał zatrzymać dla siebie jedno z zapłodnionych jajeczek. Sarah przyszła na świat dzięki metodzie in vitro, jednak nigdy nie dane jej było poznać rodziców. Gdy zaczęła ich szukać, miała otrzymywać listy z pogróżkami, po których zdecydowała się zamieszkać w USA. „Mówiła mi o tym. Musiałam się przebadać zanim pozwolili mi go poślubić”, badania płodności Diany skomentowała przed laty lady Elsie Bowker.

Księżna Diana
Fot. Getty Images

Choć teoria, że księżna Diana miała córkę nigdy nie została potwierdzona, to The Globe przez lata przedstawiał argumenty potwierdzające ich teorię. Teraz dziennikarze dodali do tego historię, że księżna Meghan spotkała się z Sarah Spencer, a ta przekazała jej pewne ostrzeżenie. Zaznaczmy, że Sarah po tym jak jej adopcyjni rodzice zginęli w wypadku samochodowym, znalazła pamiętnik matki adopcyjnej, który miał ujawnić jej królewskie pochodzenie. Dotychczas trzymała się w ukryciu. Po raz pierwszy informacje o jej istnieniu wyszły na jaw w czerwcu 2016 roku. Wówczas oskarżyła księcia Karola o śmierć Diany, a chwilę później zdaniem magazynu obawiała się o swoje życie. Postanowiła znów wieść normalne życie, gdy oficjalnie potwierdzono, że książę Harry spotyka się z Meghan Markle. „Mimo niebezpieczeństwa ujawniła się, ponieważ tak bardzo chciała poznać nową narzeczoną Harry’ego i ostrzec ją przed Karolem”, wyznał informator magazynu. 

Sarah Spencer postanowiła zrobić wszystko, by poznać Meghan. Podobno udało się jej to, gdy Harry i Meghan odbywali swoje royal tour po Nowej Zelandii. Podobno córka Diany przekazała wówczas Meghan ostrzeżenie: „Nie ufaj Karolowi! Strzeż się! To bezwzględny człowiek!”, miała powiedzieć. Zdaniem informatora, panie świetnie się ze sobą dogadały: „Meghan i Sarah rozmawiały, jakby były starymi przyjaciółkami”, czytamy w The Globe

Czy w tych informacjach jest ziarenko prawdy? Jakoś ciężko nam w to uwierzyć... 

księżna Diana, Księżna Meghan, książę Harry, FB

Zobacz recepturę
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.