Księżna Diana, księżna Meghan, Diana i Meghan, sukienki księżnej Diany
Fot. Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS; Rex Features/EAST NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zaskakujące doniesienia brytyjskiego tabloidu. Córka księżnej Diany przyjaźni się z księżną Meghan?!

To kolejna szalona teoria, a może jest w tym cień prawdy?

Gabriela Czernecka 2 stycznia 2021 08:53
Księżna Diana, księżna Meghan, Diana i Meghan, sukienki księżnej Diany
Fot. Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS; Rex Features/EAST NEWS

Choć od czasu tragicznej śmierci księżnej Diany minęło sporo czasu, plotki na temat jej życia wciąż powracają. Według jednego z amerykańskich tabloidów, książę William i książę Harry mają siostrę! Dorosła już kobieta ma być dzieckiem księżnej Diany i księcia Karola, a co za tym idzie ma mieć również pełne prawo do tronu. Jakby tego było mało, zdaniem The Globe, domniemana córka księżnej Diany zaprzyjaźniła się z... księżną Meghan. Czy jest to kolejna szalona teoria, a może jest w tym cień prawdy?

Córka księżnej Diany przyjaźni się z Meghan?

Co jakiś czas na jaw wychodzą nowe informacje na temat życia księżnej Diany. Chodzi nie tylko nowe fakty dotyczące związku z Karolem, ale i pełno jest teorii spiskowych mówiących o tym, jak zginęła lub z kim miała romans. Najnowsze pogłoski są jednak zaskakujące. Według The Globe, książę Harry i książę William mają siostrę, która nazywa się Sarah i mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Zdaniem tabloidu dorosłą dziś kobietę wychowywał lekarz, który uczestniczył podczas badań płodności, w których brali udział Diana i Karol, a które nakazała im zrobić królowa Elżbieta II. Miał zatrzymać dla siebie jedno z zapłodnionych jajeczek. Sarah przyszła na świat dzięki metodzie in vitro, jednak nigdy nie dane jej było poznać rodziców. Gdy zaczęła ich szukać, miała otrzymać listy z pogróżkami, po których zdecydowała się zamieszkać w USA. A kiedy jej adopcyjni rodzice zginęli w wypadku samochodowym, znalazła pamiętnik, który miał ujawnić jej królewskie pochodzenie.

Księżna Diana
Fot. Getty Images

Choć teoria, że księżna Diana miała córkę nigdy nie została potwierdzona, to The Globe przez lata przedstawiał argumenty potwierdzające ich teorię. Teraz dziennikarze dodali do tego historię, że księżna Meghan spotkała się z Sarah Spencer, a ta przekazała jej pewne ostrzeżenie.

Po raz pierwszy informacje o Sarah pojawiły się w czerwcu 2016 roku. Wówczas oskarżyła księcia Karola o śmierć księżnej Diany, chociaż obawiała się o swoje życie. Podobno zawsze chciała wieść normalne życie, ale to się zmieniło, gdy oficjalnie potwierdzono, że Harry spotyka się z Meghan. „Mimo niebezpieczeństwa ujawniła się, bo bardzo chciała poznać nową narzeczoną Harry’ego i ostrzec ją przed Karolem”, wyznał informator magazynu. 

Sarah Spencer postanowiła zrobić wszystko, co w jej mocy, aby poznać Meghan. Podobno udało się jej to, gdy para wybrała się w royal tour po Nowej Zelandii. Córka Diany miała przekazać wówczas Meghan ostrzeżenie: „Nie ufaj Karolowi! Strzeż się! To bezwzględny człowiek!”. Zdaniem informatora, panie świetnie się ze sobą dogadały. „Rozmawiały, jakby były starymi przyjaciółkami”, donosił magazyn The Globe

Czy w tych informacjach jest ziarenko prawdy? Jakoś trudno nam w to uwierzyć... 

księżna Diana, Księżna Meghan, książę Harry, FB

Zobacz recepturę
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?