O NIEJ JEST GŁOŚNO

Ania Starmach opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie. „Co ja robiłam bez Ciebie?”

Urocza fotografia z córeczką!

Rafał Kowalski 17 listopada 2018 17:23
Anna Starmach, VIVA! ze smakiem
Fot. Olga Majrowska

Do tej pory Ania Starmach rzadko pokazywała na zdjęciach swoich bliskich. Jurorka Masterchefa starała się trzymać prywatność tylko dla siebie, jednak po urodzeniu dziecka coś się zmieniło i na najnowszej fotografii gwiazda TVN uchyliła rąbka tajemnicy. Mianowicie, Ania Starmach podzieliła się zdjęciem z nowo narodzoną córeczką Jagną.

Pierwsze zdjęcie Ani Starmach po urodzeniu dziecka

Na fotografii widać szczęśliwą mamę i główkę noworodka. Widać, że pani Anna jest bardzo szczęśliwa, a dodany opis tylko to potwierdza. „To właśnie MIŁOŚĆ! ❤️ Jagienka, co ja robiłam jak ciebie nie było?! Drogie mamy też macie tak, też się nad tym zastanawiacie? #happymom #jagienka #mojskarb”, czytamy na Instagramie.

Przypomnijmy, że dziecko narodziło się kilka dni temu w jednym z krakowskich szpitali, o czym Ania Starmach poinformowała sama. „Jagienka! Jesteś z nami od tak niedawna, a już tak wiele zmieniłaś, już tak wiele nas nauczyłaś... Zawsze chciałam życia jak z bajki, a Ty pokazałaś, że prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena...”, napisała gwiazda 4 dni temu w sieci.

Jesteśmy przekonani, że macierzyństwo spodoba się Ani Starmach. Tak wiele ciepła, które w niej drzemie teraz będzie mogła przelewać nie tylko na męża, ale i córeczkę. A czy zobaczymy je kiedyś we dwie w telewizji? Czas pokaże. Na razie życzymy przespanych nocy i wiele, wiele spokoju. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Starmach (@anna_starmach)

Anna Starmach, VIVA! 24/2014, jamnik
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!