O TYM SIĘ MÓWI

Co się dzieje z Keanu Reevesem?! Najnowsze zdjęcia aktora zaniepokoiły jego fanów

Życie nie szczędziło mu ciosów...

Konrad Szczęsny 6 lutego 2019 20:15

Ma 54 lata i jest jednym z najlepiej zarabiających aktorów swojej generacji w Hollywood. Niestety, od lat Keanu Reeves, któremu międzynarodową popularność przyniosła rola Neo w Matriksie, żyje z dala od medialnego zgiełku i decyduje się na publiczne wyjścia tylko w związku ze swoimi zobowiązaniami zawodowymi. Co jakiś czas paparazzi fotografują go jednak w sytuacjach codziennych i przyznać trzeba, że wizerunek gwiazdora mocno odbiega od tego ekranowego. Luźne ubrania, długie, wyglądające na przetłuszczone włosy oraz wyraz twarzy, któremu daleko do uśmiechu - nic dziwnego, że pojawiają się doniesienia, że 54-latek zmaga się z depresją...

Fani martwią się o aktora - jak wygląda Keanu Reeves? 

Trzeciego lutego 2019 roku Keanu Reeves został sfotografowany w Los Angeles, gdy wracał z zakupów. Miał na sobie wówczas luźne dresy i czapkę z daszkiem, spod której wystawały długie i wyglądające na nieumyte włosy, zaś na nogach znoszone adidasy. Wszystkie elementy garderoby są wyblakłe i mocno wyeksploatowane.  Aktor ma również kilkudniowy zarost i wydaje się przygnębiony.

Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że trzyma on w ręku torbę od Jamesa Perce'a. Ceny w sklepie projektanta z pewnością nie należą do najniższych, za zwykłą bluzę, zamówioną drogą internetową, trzeba zapłacić równowartość 2,5 tysiąca złotych. To z pewnością mocno kontrastuje z niechlujnym wyglądem aktora i jego niedbałym wizerunkiem. Jednak czy naprawdę w przypadku Keanu Reevesa jest objawem depresji?

Co tak naprawdę dzieję się z Keanu Reevesem?

Jego fani zwracają uwagę na dwie rzeczy. Po pierwsze, zawodowo wciąż jest aktywny i nie ma powodów do narzekań. W tym roku na ekrany kin wejdzie m.in. trzecia część przygód Johna Wicka, filmu o byłym płatnym mordercy, który był zatrudniony przez rosyjską magię. Dwa poprzednie obrazy z tej serii zostały świetnie przyjęte przez widzów i krytyków. Poza tym będzie podkładał głos pod jedną z zabawek w czwartej części Toy story (to pierwsza tego typu współpraca Keanu Reevesa z Disneyem). 

Druga kwestia to ta związana z feralną czapką. Na zdjęciach publikowanych przez fanów widać, że aktor nosił ją już cztery lata temu. Podobno należy do jego ulubionych i rzadko się z nią rozstaje.

Jednak czy w życiu aktora naprawdę dzieje się bardzo dobrze i jego wygląd nie jest powodem do zmartwień?

Tragiczne życie Keanu Reevesa: śmierć córeczki, ukochanej i przyjaciela

Tragedie, które przeżył w latach 90., odcisnęły bolesne piętno na jego życiu. W 1993 roku najlepszy przyjaciel wschodzącego gwiazdora, River Phoenix, również aktor, przedawkował narkotyki. Miał zaledwie 23 lata. Keanu nie mógł podnieść się po tym zdarzeniu i przez jakiś czas był pod stałą opieką psychoterapeutów.

W 1999 roku spadł na niego kolejny cios. Wraz z partnerką, z którą spotykał się od roku - Jennifer Syme - spodziewali się dziecka. Niestety, w ósmym miesiącu ciąży córeczka, której planowali nadać imiona Ava Archer, urodziła się martwa. Trauma była tak duża, że spowodowała rozpad związku. Natomiast dwa lata później, 2 kwietnia 2001 roku, była partnerka gwiazdora zginęła w wypadku samochodowym w Los Angeles. Pochowano ją obok córki w Westwood Village Memorial Park Cemetery w Los Angeles. Miała zaledwie 28 lat. Keanu Reeves był jedną z osób, która w dniu pogrzebu niosła trumnę z jej ciałem...

Trudno uwierzyć, że aktorowi udało się uporać z tymi dramatami. Tym bardziej, że od 2001 roku jest samotny i nigdy nie związał się już z żadną kobietą...  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.