księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan nie posiada się ze szczęścia, a jak na wiadomość o jej ciąży zareagowała rodzina?

Mama jest zachwycona, a ojciec...

Gabriela Czernecka 17 października 2018 15:21
księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Ciąża księżnej Meghan to jak na razie najważniejsza wiadomość tego tygodnia. Para książęca Sussex nie posiada się ze szczęścia, podobnie jak członkowie rodziny królewskiej, którzy według zagranicznych serwisów, pogratulowali młodej parze jeszcze podczas wesela księżniczki Eugenii. A jak na wiadomość o ciąży Meghan zareagowali jej rodzice i najbliższa rodzina? Mama Meghan była zachwycona, a ojciec? Poznajcie szczegóły.

Mama księżnej Meghan o ciąży córki

Brytyjski serwis Mirror ujawnił, co mama księżnej Meghan myśli o tym, że niebawem po raz pierwszy zostanie babcią. Przypomnijmy, że panie mają świetny kontakt. Dla córki Doria Ragland przeprowadziła się do Londynu, o czym pisano już przed kilkoma miesiącami. Już wtedy zaczęto podejrzewać, że mama Meghan chce być jak najbliżej córki, by pomóc jej w czasie ciąży. Wygląda na to, że informacje się sprawdziły. W poniedziałek Pałac Kensington ogłosił ciążę Megan. Dziecko pary przyjdzie na świat wiosną 2019 roku. 

Chcesz wiedzieć więcej o rodzinie królewskiej? Dołącz do naszej grupy! Link tutaj>>

Z pewnością jedną z pierwszych osób (oczywiście po królowej), która dowiedziała się o ciąży Meghan była jej mama. Jak zareagowała na tę wspaniałą wiadomość? Dokładnie tak, jak większość matek na świecie, cieszących się ze szczęścia swojego dziecka. Doria Ragland jest zachwycona i już nie może doczekać się powitania na świecie swojego pierwszego wnuka. Taką informację za pośrednictwem social mediów opublikował w imieniu mamy Meghan Pałac.

Thomas Markle, ojciec Meghan o ciąży córki

Przedstawiciele rodziny królewskiej odmówili jednak komentarza, dotyczącego tego, czy o ciąży Meghan poinformowano ojca księżnej. Przypomnijmy, że relacje Meghan z ojcem  były niezbyt przyjazne. Thomas Markle wielokrotnie udzielał wywiadów, w których niezbyt przychylnie wypowiadał się na temat swojej córki. Umawiał się na tzw. ustawki, sprzedawał zdjęcia do mediów, otwarcie opowiadał o prywatnym życiu córki. Nic dziwnego, że chwilę po tym, jak ogłoszono, że Meghan jest w ciąży, internauci oczekiwali na komentarz jej ojca.

Co ciekawe, podobno Meghan nie poinformowała go o ciąży. „Dowiedział się tak, jak reszta świata”, czytamy w UsWeekly. Mimo to Thomas Markle nie omieszkał skomentować ciąży córki. „Będzie świetną mamą. Już przejawia instynkty macierzyńskie”, wyznał w rozmowie z The Sun

Samantha Markle, przyrodnia siostra Meghan, o jej ciąży

Wiadomość o ciąży Meghan skomentowała także jej przyrodnia siostra, Samantha (Grant) Markle. Panie nie mają ze sobą żadnego kontaktu, za to siostra księżnej świetnie dogaduje się z mediami. Wielokrotnie krytykowała Meghan za to, że nie interesuje się ojcem, obwiniała ją o jego złe samopoczucie i o to, że udaje kogoś, kim nie jest. Nic dziwnego, że postanowiła także skomentować ciążę Meghan.

Okazuje się, że jej zdanie na temat przyrodniej siostry odrobinę uległo zmianie. „To sprawia, że wszystko, co wydarzyło się w ubiegłym roku, po prostu znika. Chcę, by Meghan była szczęśliwa i spokojna. Wszyscy muszą być dobrej myśli”, wyznała w rozmowie z The Sun. To dość zaskakujące słowa, biorąc pod uwagę krytyczny ton jej ostatnich wypowiedzi dotyczących siostry.

Wygląda na to, że w przypadku Meghan dziecko może doprowadzić do tego, że jej relacje z rodziną ulegną znacznej poprawie. „Mam nadzieję - dla dobra dziecka, rodziny, świata i mojego ojca - że pominięcie go w oświadczeniu nie było celowe. Mam nadzieję, że ojciec zostanie zaangażowany we właściwym czasie. To w najlepszym interesie dziecka, by mój ojciec był zaangażowany. Gdyby go wykluczono, nie będę szczęśliwa”, dodaje jednak siostra Meghan. 

Wszystko wskazuje na to, że relacje Meghan z ojcem i siostrą ulegają poprawie. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Meghan nie utrzymuje z nimi kontaktu, najprawdopodobniej nie będzie chciała, by Samantha i Thomas byli zaangażowani w wychowanie jej dziecka. To z pewnością im się nie spodoba...  

meghan markle, thomas markle fb

Samantha Markle, siostra Meghan Markle pod pałacem Kensington
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.