Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
TYLKO U NAS!

Oliwia Bieniuk zdradziła, co chciałaby powiedzieć mamie: „Jestem szczęśliwa, chociaż…”

W październiku minie 6 lat od śmierci Anny Przybylskiej

Krystyna Pytlakowska 17 września 2020 11:44
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Już za miesiąc córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka stanie się pełnoletnia. Oliwia Bieniuk to poukładana nastolatka, która choć wiele już w życiu przeszła, ma dziś w sobie siłę, by zawalczyć o swoją przeszłość. W realizacji marzeń każdego dnia wspiera ją tata. Od śmierci mamy na początku października minie sześć lat. Co Oliwia powiedziałaby Ani Przybylskiej, gdyby miała taką możliwość? Rozmowę pełną emocji przeprowadziła dla VIVY! Krystyna Pytlakowska.

Fragment wywiadu z Oliwią Bieniuk – VIVA! 18/2020

Masz już własną hierarchię wartości?

Najważniejsze jest zdrowie i szczęście rodzinne. I jeszcze, żeby mieć w sobie życzliwość dla ludzi. Najbardziej nie lubię w sobie zazdrości. To chyba moja najgorsza wada.

A co byś powiedziała mamie, gdybyś ją teraz spotkała?

Powiedziałabym: „Mamo, jestem szczęśliwa, chociaż nie tak stuprocentowo. Jeszcze kilku rzeczy mi brakuje. Gdy je spełnię, będę szczęśliwa już bez zakłóceń”. Powiedziałabym też, że tata wierzy we mnie i wspiera w tym, co robię. Na przykład przycisnął mnie, abym chodziła na lekcje śpiewu, choć ja śpiewać nie bardzo lubię i nie umiem. Ale nauczyciel ocenił, że mam słuch i czysty głos, więc będzie w porządku, gdy się trochę podszkolę.

A co byś chciała dostać w prezencie na swoją osiemnastkę?

Najbardziej bym chciała dostać wiadomość, że skończyła się pandemia. Bo jeżeli będzie nadal trwała, a jakoś nie widać jej końca, to zaproszę tylko najbliższych przyjaciół i będziemy świętować w maseczkach.

___

Całą rozmowę przeczytasz w najnowszym wydaniu VIVY!, które już w kioskach. W numerze także wywiady z Izabelą Trojanowską oraz Piotrem Beczałą i jego żoną Katarzyną. Zachęcamy do zakupu. 

Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020 okładka
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.