Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, VIVA!, main topic
Fot. Marlena Bielinska/MOVE, Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Konflikt Chodakowskiej i Lewandowskiej naprawdę istnieje? „Trenerka wszystkich Polek’’ rozwiewa wszelkie wątpliwości!

Damian Duda 12 kwietnia 2017 17:15
Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, VIVA!, main topic
Fot. Marlena Bielinska/MOVE, Bartek Wieczorek/LAF AM

Chodakowska czy Lewandowska? To pytanie zadają sobie fani obu trenerek. Niektórzy doszukują się nawet konfliktu pomiędzy paniami. Jednak zarówno Ania, jaki i Ewa, w rozmowie z dziennikarzami stale zaprzeczają tym doniesieniom. Chodakowska była niedawno gościem porannego programu Jarosława Kuźniara. Trenerka zapytana przez dziennikarza, o to, czy uważa Annę Lewandowską za swojego wroga, zaprzeczyła słowom dziennikarza.

 

„To super babka, fajne rzeczy robi!  Ja za wszystkich trzymam kciuki i jest do dla mnie szalenie ważne, żeby takich osób było więcej. Kibicujemy sobie nawzajem’’, powiedziała Chodakowska. 

 

Zobacz też: „Od pucybuta do milionera’’. Jak wyglądała droga Roberta Lewandowskiego na sam szczyt?

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazdy fitnessu wypowiadają się na swój temat. Dwa lata temu „trenerka wszystkich Polek’’ stwierdziła, że nie traktuje Ani Lewandowskiej z zazdrością. „Ania nie jest moją konkurencją’’, wyznała Chodakowska w rozmowie z dziennikarzami. Wiele serwisów internetowych „podgrzewa’’ konflikt pomiędzy panami. Co jakiś czas w mediach pojawiają się pojedynki, w których fani wybierają pomiędzy Ewą a Anią. Kilka miesięcy temu zostały opublikowane badania, która z trenerek cieszy się większą popularnością? Za co cenimy je najbardziej? Poniżej prezentujemy wyniki rankingu.

Wyniki rankingu

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska są ulubienicami Polek. Mają tysiące fanów i naśladowców. Zapracowały sobie na miano ekspertek, nie tylko pasjonatek. Nie da się ukryć, że zrewolucjonizowały myślenie, życie wielu z kobiet. Nie zawodzą swoich fanek i zawsze stają na wysokości zadania. Do sieci wyciekł najnowszy raport polskich trenerek fitness jednej z agencji marketingowych, z którego jasno wynika, że to Ewa Chodakowska pozostaje najbardziej docenianą trenerką wśród czytelniczek magazynów. Obie trenerki postrzegane są jako osoby rozpoznawalne, sympatyczne. Jak się okazuje każda z nich posiada miano eksperta w dziedzinie zdrowego odżywiania. Annę Lewandowska czytelniczki cenią między innymi za profesjonalizm, promowanie zasad zdrowego odżywiania czy szeroką wiedzę w kwestii ćwiczeń. Ewa Chodakowska została uznana za wiarygodny motywator, jest profesjonalna, a zarazem bliska kobietom.

 

Przeczytaj też: Tak Anna i Robert Lewandowscy wyglądali w dzieciństwie. Do którego z nich będzie podobna Klara?


 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?