Olga Figaszewska 6 maja 2017 07:00
1/4
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, dzieciństwo gwiazd
Copyright @Instagram, Facebook
1/4

Dwa dni temu Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami po raz pierwszy. Na świat przyszła ich córeczka, Klara Lewandowska. Teraz, gdy jest już na świecie, fani zastanawiają się co będzie dalej - jak para urządziła pokoik swojego dziecka, jaki wózek wybierze. Większość osób zastanawia się także, do kogo będzie podobne dziecko Anny i Roberta Lewandowskich.

 

Polecamy też: Robert Lewandowski nie kryje wzruszenia: „Mówię do brzucha żony”. Jakim zamierza być ojcem?

 

Przyjście Klary na świat

 

Robert Lewandowski ogłosił szczęśliwą nowinę w czwartek na swoim profilu na Facebooku.

 

Zdjęcie opatrzył wyjątkowym opisem: „Dzisiaj zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami Klary! Dziękuję mojej dzielnej żonie za wytrwałość! <3 Dumny Tata”.

 

Anna Lewandowska w ciąży

6 grudnia 2016 r. para oficjalnie potwierdziła informacje o ciąży. Media zdążyły nazwać już wyczekiwane dziecko Lewandowskich mianem polskiego royal baby. Dość długo Ani i Robertowi udało się utrzymać ciążę w tajemnicy. O szczęśliwej nowinie na początku wiedzieli jedynie przyjaciele i najbliższa rodzina. Mimo odmiennego stanu, sama nie rezygnowała z aktywności fizycznej. Angażowała się też w przygotowywanie projektów dla przyszłych mam. Niedługo w księgarniach pojawi się jej książka „Healthy mama – poradnik zdrowej mamy”.

 

Polecamy też: Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN: „Ciąża dodaje skrzydeł i pozytywnej energii. Chcemy przeżyć ją tylko we dwójkę”

 

Jakim ojcem zamierza być Robert Lewandowski?

Jakiś czas temu Robert Lewandowski udzielił wywiadu Marcinowi Mellerowi, przed meczem z Czarnogórą. W rozmowie kapitan polskiej reprezentacji wzruszony opowiadał o roli ojca i swoich marzeniach.  Robert Lewandowski, przede wszystkim, chciałby przekazać potomkowi zasady, których nauczył go własny ojciec: dotrzymywania słowa i lojalności. Widać, że Robert jest podekscytowany nadchodzącymi zmianami w jego życiu. Wyznał, że zdarza mu się mówić do brzucha żony. 

 

„Mówię, rozmawiam. Mówię różne rzeczy. Wiem, że już podobno dziecko słyszy dlatego staram się rozmawiać, sam jestem ciekaw jak to będzie, ale powody do radości na pewno są”, relacjonował  przejęty Lewandowski.

 

Przyjrzyjcie się zdjęciom Anny i Roberta Lewandowskich z dzieciństwa. Jak myślicie? Do kogo będzie podobna Klara?

 

Polecamy też: Z całego świata płyną gratulacje dla Anny i Roberta Lewandowskich. Zobacz, które gwiazdy przyłączyły się do życzeń

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.