Konrad Szczęsny 25 sierpnia 2017 16:15
1/5
Clint Eastwood, Christina Sandera, ślub Clinta Eastwooda i 35 lat młodszej kochanki
Copyright @Getty Images
1/5

Miłość, układ czy fatalne zauroczenie? O związku Clinta Eastwooda z 34 lata młodszą Christiną Sanderą zrobiło się głośno ponad dwa lata temu, gdy pojawili się na 87 gali wręczenia Oscarów. Teraz zachodnie media donoszą, że para poszła o krok dalej i podjęła decyzję o sformalizowaniu łączącego ich uczucia! Aktor i reżyser poprosił swoją wybrankę o rękę. Jak bumerang powracają jednak spekulacje zarówno mediów, jak i fanów: czy 87-letnia legenda kina naprawdę zakochała się w hostessie, która pracowała w restauracji należącego do niego hotelu? Czy jest łowczynią posagów czy też ucieleśnieniem „american dream”? 

 

Polecamy też: Wszyscy celebryci popierają Clinton? Nieprawda! Oto 6 osób, które w życiu na nią nie zagłosują

 

Historia związku Clinta Eastwooda i Christiny Sandery

 

Zaczęli spotykać się w czerwcu 2014 roku, jednak już kilka miesięcy wcześniej Christina Sandera wprowadziła się do wartej 13 milionów dolarów posiadłości aktora. Wcześniej była ona... hostessą w restauracji należącego do Clinta Eastwooda hotelu Mission Ranch. Mówi się, że to dla niej zakończył swoje trwające 18 lat małżeństwo z dziennikarką Diną Ruiz, jednak dziennikarze zauważają, że w małżeństwie tym zaczęło źle się dziać już w 2012 roku (wtedy ogłosili separację, rozwiedli się zaś w grudniu 2013 roku).

 

Clint Eastwood i Christina Sandera wywołali sensację, gdy pojawili się razem publicznie na 87 gali rozdania Oscarów w lutym 2015 roku. Nie dość, że dzielą ich 34 lata, to jeszcze wokół przeszłości byłej hostessy krążą legendy....

 

Jakie? Tego dowiecie się z naszej galerii! 

 

Polecamy też: Kendall Jenner ma romans z... „najprzystojniejszym więźniem świata”, który jest żonaty?!

2/5
Clint Eastwood, Christina Sandera, ślub Clinta Eastwooda i 35 lat młodszej kochanki
Copyright @Getty Images
2/5

Kim jest Christina Sandera, narzeczona Clinta Eastwooda?

 

Zanim otrzymała posadę hostessy w hotelu Mission Ranch w Californii, w którym poznała aktora, była w burzliwym związku małżeńskim, który zakończył się aresztowaniem jej za... przemoc domową! Według policyjnych raportów jeszcze przed ślubem z Paulem Wainscoatem w 2003 roku Christina Sandera wykazywała przejawy agresji. Pewnego dnia jej partner powiadomił organy ścigania, że został przez swoją narzeczoną zaatakowany! Oficerowie, którzy niezwłocznie przybyli na miejsce zdarzenia, wyczuli w jej oddechu zapach alkoholu. Mimo tego, że została aresztowana, Wainscoat nie złożył pozwu w sądzie i wziął ślub z Christiną, jednak tylko po to, by po kilku miesiącach ponownie złożyć na policji zawiadomienie o maltretowaniu przez żonę.

 

Pewnej nocy obudziła się, wyraźnie poruszona niedawną śmiercią kota i krzycząc: „Gdzie są moje kociaki?", zaczęła bić męża po twarzy”, głoszą policyjne raporty.

 

Rozwód Christiny Sandery z pierwszym mężem

 

Po raz kolejny pijackie ekscesy uszły jednak Christinie Sanderze płazem i jej mąż nie wniósł przeciwko niej oskarżenia, jednak tym razem postanowił złożyć pozew o rozwód. Decyzja sądu zapadła niecały rok po ich ślubie, w 2004 roku. W dokumentach Paul Wainscoat przedstawił ją jako „poszukiwaczkę złota”, oczekującą od partnera królewskiego traktowania. Określił ją również mianem „brutalnej alkoholiczki”, która pod wpływem napojów wyskokowych „próbowała raz porąbać ich meble siekierą”.

 

W dokumentach widnieje również infromacja, że Wainscoat wydał na ślub 90 tysięcy dolarów, w tym na „specjalnie pasującą biżuterię”, którą zakupiła na ekstrawagancki miesiąc miodowy oraz zabiegi dentystyczne, którym pragnęła poddać się przed ceremonią.

 

Co jeszcze zarzuca jej były mąż?

 

Polecamy też: Skandaliczna zdrada najprzystojniejszego więźnia świata. Zostawił żonę i dwóch synów dla miliarderki

3/5
Clint Eastwood, Christina Sandera, ślub Clinta Eastwooda i 35 lat młodszej kochanki
Copyright @Getty Images
3/5

Były mąż zarzucił również Christinie Sanderze, że pokrycie kosztów wszystkich jej ekstrawaganckich zachcianek było niemożliwe. Co więcej, mimo obietnic, że zapłaci połowę kwoty składającej się na swój fundusz powierniczy, nigdy tego nie zrobiła. Sandera wywierała na swoim pierwszym mężu naciski, aby ślub odbył się z wielkim rozmachem tak, żeby była postrzegana przez znajomych jak królowa życia. Miała obsesję na punkcie bycia idealną panną młodą na idealnej ceremoni. W tym celu skłonna była wydać bajońską sumę na... idealny uśmiech (czyli idealnie białe i proste zęby). Były mąż twierdzi, że jej wydatki były zawsze mocno przesadzone: w ciągu trwania ich związku zakupiła m.in. cztery konie, drogie meble i nowe samochody, w tym ekskluzywny model Land Rowera. Kiedy miał już dość płacenia za jej kolejne zachcianki i powiadomił żonę o ogromnych długach, ta zapewniła, że dysponuje zasobnym funduszem powierniczym, który będzie w stanie pokryć wszystkie koszty. W krótkim czasie odkrył on, że rzeczony fundusz to fikcja! Musiał jednak darzyć wyrodną żonę wyjątkowo szczerym i głębokim uczuciem, gdyż mimo kolejnych kłamstw, niedomówień i aktów przemocy z jej strony, dwukrotnie wpłacił kaucję za jej aresztowanie po pijackich atakach na niego.

 

Polecamy też: Najprzystojniejszy więzień świata na wakacjach z kochanką-miliarderką! Zobacz ich gorące zdjęcia

4/5
Clint Eastwood, Christina Sandera, ślub Clinta Eastwooda i 35 lat młodszej kochanki
Copyright @Getty Images
4/5

Jego prawnik zauważył, że jeśli Wainscoat miałby ubrania, na których widać byłoby ślady obrażeń, których doznał po aktach przemocy ze strony Sandery, sprawa byłyby znacznie poważniejsza i skończyłaby się walką o wielomilionowe odszkodowanie. Zaznaczył również, że jej niedorzeczne wydatki były wypadkową alkoholizmu, stanów depresyjnych, paranoi oraz braku pewności siebie. „Zajęcia z opanowywania gniewu , na które uczęszczała, najwyraźniej nie przynosiły skutku”, dodaje. 

Sama Sandera zaprzecza byciu alkoholiczką, ale przyznaje, że brała udział w spotkaniach Anonimowych Alkoholików i uczęszczała na piętnaścioro zajęć dotyczących zgłębiania technik opanowywania gniewu. Zaprzeczyła także, że była uczestnikiem i sprawcą aktów przemocy domowej, jednak przyznała się do zakłócania ciszy nocnej i spokoju sąsiadów. 

 

Polecamy też: Tom Hanks w roli głównej, Clint Eastwood za kamerą i historia, którą żył świat. Oscarowy pewniak?

5/5
Clint Eastwood, Christina Sandera, ślub Clinta Eastwooda i 35 lat młodszej kochanki
Copyright @Getty Images
5/5

Clint Eastwood wziął potajemny ślub z Christiną Sanderą?

 

Bliscy znajomi 87-letniego aktora i reżysera twierdzą, że jest on wyjątkowo szczęśliwy u boku Christiny Sandery i jakiś czas temu zdecydował się nawet przedstawić ją siedmiorgu swoich dzieci. Wszystkie uznały podobno, że jest „normalna” i polubiły ją od pierwszego spotkania.

 

Każdy popełnia błędy, a naszym był zbyt wczesny ślub. Oglądałem ją na czerwonym ekranie na Oscarach i pomyślałem, że wygląda na szczęśliwą. Życzę mu wszystkiego najlepszego z nią i mówię to szczerze”, podkreślił w rozmowie z mediami były mąż Christiny Sandery.

 

Według informacji prasy zagranicznej, Clinta Eastwooda i jego 34 lata młodszą partnerkę widziano 23 sierpnia (środa), kupujących pierścionek zaręczynowy w drogich sklepach jubilerskich. Jednak poproszony o komentarz agent aktora nabrał wody w usta.

Według różnych źródeł Clint Eastwood jest w Christinie Sanderze szaleńczo zakochany, zaś temperatura w ich związku rośnie z każdym kolejnym dniem. 

Plotka o zaręczynach tak bardzo rozgrzała zachodnie media, że... spekulują oni, iż para mogła zdecydować się na cichy ślub, który miał odbyć się 24 sierpnia! Mówi się, że była to skromna uroczystość tylko dla rodziny oraz przyjaciół.

 

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!