Edyta Pazura, Cezary Pazura "Viva!", luty 2009
Fot. Marek Straszewski
O TYM JEST GŁOŚNO

Słowa Cezarego Pazury o „pierwszych razach” z żoną wywołały burzę!

Aktor powiedział za dużo?

Konrad Szczęsny 15 grudnia 2018 17:51
Edyta Pazura, Cezary Pazura "Viva!", luty 2009
Fot. Marek Straszewski

Związek Cezarego Pazury i Edyty Zając od początku wzbudzał duże kontrowersje. Krytykowano nie tylko dzielącą ich różnicę wieku (26 lat), lecz także nie brakowało głosów, że ta miłość nie ma żadnych szans i prędzej czy później związek się rozpadnie. Tymczasem są razem już niemal 11 lat, zaś w przyszłym roku będą świętowali 10. rocznicę ślubu! Jak wyglądały początki tej znajomości?

Cezary Pazura o początkach znajomości z Edytą Pazurą

Wszyscy wiedzą, że para poznała się w pociągu relacji Kraków-Warszawa. Jak wyznał w jednym z wywiadów Cezary Pazura, gdy tylko ujrzał przyszłą małżonkę wiedział, że ma przed sobą nieoszlifowany diament. Z kolei we właśnie udzielonym serwisowi Plejada wywiadzie, w związku z głośną rolą w serialu Ślepnąc od świateł, aktor wyjawił, jak wyglądały jego pierwsze randki z Edytą Pazurą (wówczas Zając).

„W Porsche Boxster podrywałem moją żonę Edytkę. Jechaliśmy z otwartym dachem i trzymałem ją za kolano, bo to mały samochód, a ona ma bardzo długie nogi, więc były dość wysoko. Bardzo mi to pasowało. Potem, jak byliśmy już parą, gazety pisały, że kupiłem jej jedno z najdroższych aut”, wspominał wyraźnie wzruszony aktor.

Samochód, niestety, okazał się zbyt skomplikowany w użytkowaniu dla wybranki gwiazdora z uwagi na „mnogość zabezpieczeń antywłamaniowych”, które uniemożliwiały jej komfortową i bezpieczną jazdę. Dlatego też Cezary Pazura był zmuszony owo oprogramowanie usunąć z pomocą specjalistów.

Cezary Pazura o najstarszej córce Anastazji

Przy okazji aktor uchylił rąbka tajemnicy, dotyczącej jego najstarszej córki, 28-letniej Anastazji, która jest owocem związku gwiazdora z tajemniczą Żanetą, z którą rozwiódł się po pięciu latach małżeństwa w 1994 roku.

Córka jest niezwykle utalentowaną osobą, jej pasje to grafika oraz... aktorstwo, ale przede wszystkim to teatralne!

„Moja córka jest aktorką z wielkim potencjałem. Widziałem ją na scenie i w kilku serialach i uważam, że ma talent. (...) Ale cieszę się, że ona ma zdrowe podejście do tego zawodu. Najpierw została graficzką, a dopiero później poszła na studia aktorskie. Ma pracę, stały dochód, a aktorką może być dla przyjemności. Nie musi czekać na to, aż ktoś da jej szansę zagrać w filmie czy spektaklu”, podkreślił z mocą Cezary Pazura  

Edyta Pazura, Cezary Pazura, Edyta i Cezary Pazurowie
Fot. Mat. prasowe Lavard

Anastazja Pazura, Cezary Pazura, córka Cezarego Pazury, main topic
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?