Edyta Pazura, Cezary Pazura, Viva!, luty 2009
Fot. Marek Straszewski
z życia gwiazd

Cezary i Edyta Pazurowie świętują 13. rocznicę ślubu! Zakochani podzielili się planami na ten wyjątkowy dzień

„To był najlepszy wybór w kosmosie”, pisał aktor

Marcjanna Maryszewska 1 maja 2022 19:07
Edyta Pazura, Cezary Pazura, Viva!, luty 2009
Fot. Marek Straszewski

Cezary Pazura i jego żona Edyta świętują dziś 13. rocznicę ślubu. Z tej okazji opublikowali w sieci wspólne ujęcie z ich domu na Mazurach oraz archiwalną fotografię z uroczystości. Małżeństwo ma również wyjątkowe plany na ten specjalny dzień! Co będą robili?

Cezary i Edyta Pazurowie obchodzą 13. rocznicę ślubu

Gdy poznali się 15 lat temu, Cezary Pazura miał już za sobą dwa nieudane małżeństwa. Niewielu wróżyło im szczęśliwą przyszłość - zwłaszcza ze względu na dzielącą ich, sporą różnicę wieku. Oni jednak z powodzeniem pokazali, że to jedynie liczba, a łączące ich uczucie trwa do dziś. Obecnie Edyta i Cezary tworzą jeden z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie, i doczekali się trójki dzieci: Amelii, Antoniego oraz Rity.

Zakochani aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych i ochoczo relacjonują swoje wspólne życie. Dziś, z okazji 13 rocznicy ślubu, oboje postanowili zamieścić zdjęcia i podzielić się planami na ten wyjątkowy dzień. Spędzą go w swoim towarzystwie...

Czytaj także: Miłość w blasku fleszy. Oto historia Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka

Edyta Pazura, Cezary Pazura, premiera filmu Pitbull. Ostatni pies, Warszawa, 13.03.2018 rok
Fot. ADAM JANKOWSKI/EAST NEWS

Cezary i Edyta Pazurowie zdradzili plany na rocznicę

Edyta Pazura podzieliła się zdjęciem, na którym wraz z mężem pozują pod kołdrą. Tak właśnie planują spędzić kolejną rocznicę - przede wszystkim w swoim towarzystwie. „Herbatka, wieś, kominek, ciepełko, kołderka i film”, podsumowała. Dodała również, że kiedyś zorganizowałaby huczną imprezę, ale dziś ceni czas spędzony czas we własnym, domowym ognisku.

Ukochana aktora zdradziła, że dzień wcześniej wspominali swój ślub. Wydarzenie cieszyło się wówczas ogromnym zainteresowaniem w mediach, ale dziś nie tęsknią za tamtymi czasami „Wczoraj wspominaliśmy nasz ślub. Największe wrażenie wówczas zrobił na nas Pan, który chciał zrobić zdjęcie z naszego ślubu i już tydzień wcześniej koczował na drzewie. Opowiadaliśmy sobie to wszystko, aż Czaro w końcu powiedział: "Ależ my wtedy byliśmy gorącym tematem. Tęsknisz za tym?". "Nigdy w życiu" - odpowiedziałam” - podsumowała wpis

Z kolei Cezary Pazura opublikował archiwalne zdjęcie ze ślubu z Edytą. Zapewnił, że to małżeństwo było najlepszą decyzją w jego życiu. „13 (!) lat temu powiedzieliśmy sobie "Tak". Po dwóch latach "chodzenia". I powiem Wam (między nami), to był najlepszy wybór w kosmosie. Kocham JĄ nad życie. Moją ŻONĘ! Edytko - wszystkiego najlepszego! Niech Miłość nas nie opuszcza na krok. Kocham” - pisał aktor.

Zakochanym życzymy wszystkiego dobrego!  

Sprawdź również: Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska wzięli ślub kościelny. Znamy szczegóły uroczystości

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.