Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O NICH SIĘ MÓWI

Célia Jaunat zdecydowała się na nietypową kreację ślubną!

Zainspirował ją Grzegorz Krychowiak?

Ksenia Krasko 25 grudnia 2019 20:25
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat tworzą szczęśliwy związek od 8 lat, a w 2017 roku zaręczyli się podczas wakacji na Bora-Bora. Ku uciesze licznych fanów pary, w Wigilię piłkarz i jego ukochana potwierdzili, że oficjalnie są małżeństwem!

Celia Jaunat w garniturze ślubnym

Plotki o planowanym ślubie francuskiej modelki i piłkarza nasiliły się po ich wspólnej okładce dla magazynu Wedding. Zakochani stanowczo zaprzeczyli tym informacjom. Wytłumaczyli, ze zdecydowali się na sesję, aby pokazać innym stylowe kreacje na ceremonię, a Grzegorz Krychowiak chciał też zaprezentować kolekcję odzieży męskiej z jego butiku w centrum Warszawy.

Okazało się jednak, że podejrzenia fanów i mediów okazały się słuszne. I chociaż w jednej z rozmów z magazynem Flesz zdradzili, że marzy im się ślub na plaży, ostatecznie pobrali się w Omanie.

Célia Krychowiak zdecydowała się na nietypową kreację ślubną – panna młoda wybrała wyjątkowo stylowy kremowy garnitur. Zrezygnowała z biżuterii i upiętych włosów, stawiając na prostotę.

Co ciekawe, Grzegorz Krychowiak kilka tygodni temu zdradził, że zamierza wypuszczać nową linię dla kobiet, i miały to być właśnie garnitury. Czy to jego projekt?

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎶 All I want for Christmas is you 🎶 @grzegorz.krychowiak 💍 #justmarried #husbandandwife

Post udostępniony przez Célia Krychowiak (@celiajaunat)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Magiczne Swieta z bardzo wyjatkowego powodu 😘 Mrs & Mr Krychowiak 💍 Merry Christmas 🎁🎄

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.