Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O NICH SIĘ MÓWI

Célia Jaunat zdecydowała się na nietypową kreację ślubną!

Zainspirował ją Grzegorz Krychowiak?

Ksenia Krasko 25 grudnia 2019 20:25
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat tworzą szczęśliwy związek od 8 lat, a w 2017 roku zaręczyli się podczas wakacji na Bora-Bora. Ku uciesze licznych fanów pary, w Wigilię piłkarz i jego ukochana potwierdzili, że oficjalnie są małżeństwem!

Celia Jaunat w garniturze ślubnym

Plotki o planowanym ślubie francuskiej modelki i piłkarza nasiliły się po ich wspólnej okładce dla magazynu Wedding. Zakochani stanowczo zaprzeczyli tym informacjom. Wytłumaczyli, ze zdecydowali się na sesję, aby pokazać innym stylowe kreacje na ceremonię, a Grzegorz Krychowiak chciał też zaprezentować kolekcję odzieży męskiej z jego butiku w centrum Warszawy.

Okazało się jednak, że podejrzenia fanów i mediów okazały się słuszne. I chociaż w jednej z rozmów z magazynem Flesz zdradzili, że marzy im się ślub na plaży, ostatecznie pobrali się w Omanie.

Célia Krychowiak zdecydowała się na nietypową kreację ślubną – panna młoda wybrała wyjątkowo stylowy kremowy garnitur. Zrezygnowała z biżuterii i upiętych włosów, stawiając na prostotę.

Co ciekawe, Grzegorz Krychowiak kilka tygodni temu zdradził, że zamierza wypuszczać nową linię dla kobiet, i miały to być właśnie garnitury. Czy to jego projekt?

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎶 All I want for Christmas is you 🎶 @grzegorz.krychowiak 💍 #justmarried #husbandandwife

Post udostępniony przez Célia Krychowiak (@celiajaunat)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Magiczne Swieta z bardzo wyjatkowego powodu 😘 Mrs & Mr Krychowiak 💍 Merry Christmas 🎁🎄

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.