Ivana i Donald Trump
Fot. East News
O niej się mówi

Ivana Trump wydaje książkę. Czy zdradzi bolesne sekrety małżeństwa z Donaldem?

Weronika Kostyra 17 marca 2017 14:15
Ivana i Donald Trump
Fot. East News

Nie została pierwszą damą USA, ale prowadziła bardzo barwne życie. Teraz Ivana Trump postanowiła wydać swoje wspomnienia i opisać co łączyło ją z Donaldem Trumpem.

Ivana Trump napisała książkę o sekretach swojej rodziny

Książka zatytułowana „Raising Trump” (pl. „Wychowując Trumpa”) pojawi się w amerykańskich księgarniach 12 września. Była żona obecnego prezydenta USA zamierza podzielić się wieloma szczegółami z życia swojego i swojej rodziny, skupiając się szczególnie na wychowaniu dwóch synów i córki. To ona jest matką najstarszych dzieci Donalda Trumpa – Ivanki, Donalda Jr. i Erica. Czeska modelka i biznesmenka prowadziła bardzo ciekawe życie u boku byłego męża. Z pewnością ma w zanadrzu wiele ciekawych historii i sekretów. Sama miała czterech mężów, a dzięki smykałce do interesów i dochodowym rozwodom prowadziła istnie bajkowe życie pełne luksusów, o których większość z nas może jedynie pomarzyć.

Zobacz także: Być może nawet była żona Donalda Trumpa będzie pełniła ważną funkcję. Na co może liczyć Ivana Trump?

Jej życie to historia rodem z bajki o kopciuszku oraz przykład awansu „od pucybuta do milionera”. Odkąd opuściła rodzinną Czechosłowację zrobiła zawrotną karierę, a także wychowała trójkę dzieci, które, jak twierdzi, nauczyła fundamentalnych życiowych zasad i wartości. Jest pewna, że to dzięki niej odnoszą sukcesy w dorosłym życiu i nie są zepsuci przez noszenie nazwiska Trump i życie w luksusie. Ivana Trump zdradziła, że zdecydowała się na napisanie książki ze względu na to, że otrzymuje tak wiele komplementów na temat swoich dorosłych dzieci. Postanowiła podzielić się życiowymi lekcjami, których nauczyło ją macierzyństwo.

Nie będzie to pierwsza publikacja celebrytki. Zainspirowana swoim doświadczeniem dotyczącym związków i rozwodów, wydała już kilka książek na ten temat. Ivana Trump skorzysta na obecnej popularności byłego męża, z którym nie zawsze była w najlepszych stosunkach. Powodem ich rozwodu w 1992 roku, po 15 latach małżeństwa, był romans Donalda z modelką Marlą Maples. Mało tego, w trakcie rozprawy rozwodowej Ivana oskarżyła niewiernego męża o gwałt, do którego doszło rzekomo w 1989 roku. Podobno później żałowała tych słów i pogodziła się z nim. Czy w swoich wspomnieniach zdradzi tajemnice związku w prezydentem? Tego dowiemy się we wrześniu.

Zobacz także: Dlaczego to Ivanka Trump, a nie Melania lada chwila będzie najważniejszą kobietą w Białym Domu?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?