Ivana i Donald Trump
Fot. East News
O niej się mówi

Ivana Trump wydaje książkę. Czy zdradzi bolesne sekrety małżeństwa z Donaldem?

Weronika Kostyra 17 marca 2017 14:15
Ivana i Donald Trump
Fot. East News

Nie została pierwszą damą USA, ale prowadziła bardzo barwne życie. Teraz Ivana Trump postanowiła wydać swoje wspomnienia i opisać co łączyło ją z Donaldem Trumpem.

Ivana Trump napisała książkę o sekretach swojej rodziny

Książka zatytułowana „Raising Trump” (pl. „Wychowując Trumpa”) pojawi się w amerykańskich księgarniach 12 września. Była żona obecnego prezydenta USA zamierza podzielić się wieloma szczegółami z życia swojego i swojej rodziny, skupiając się szczególnie na wychowaniu dwóch synów i córki. To ona jest matką najstarszych dzieci Donalda Trumpa – Ivanki, Donalda Jr. i Erica. Czeska modelka i biznesmenka prowadziła bardzo ciekawe życie u boku byłego męża. Z pewnością ma w zanadrzu wiele ciekawych historii i sekretów. Sama miała czterech mężów, a dzięki smykałce do interesów i dochodowym rozwodom prowadziła istnie bajkowe życie pełne luksusów, o których większość z nas może jedynie pomarzyć.

Zobacz także: Być może nawet była żona Donalda Trumpa będzie pełniła ważną funkcję. Na co może liczyć Ivana Trump?

Jej życie to historia rodem z bajki o kopciuszku oraz przykład awansu „od pucybuta do milionera”. Odkąd opuściła rodzinną Czechosłowację zrobiła zawrotną karierę, a także wychowała trójkę dzieci, które, jak twierdzi, nauczyła fundamentalnych życiowych zasad i wartości. Jest pewna, że to dzięki niej odnoszą sukcesy w dorosłym życiu i nie są zepsuci przez noszenie nazwiska Trump i życie w luksusie. Ivana Trump zdradziła, że zdecydowała się na napisanie książki ze względu na to, że otrzymuje tak wiele komplementów na temat swoich dorosłych dzieci. Postanowiła podzielić się życiowymi lekcjami, których nauczyło ją macierzyństwo.

Nie będzie to pierwsza publikacja celebrytki. Zainspirowana swoim doświadczeniem dotyczącym związków i rozwodów, wydała już kilka książek na ten temat. Ivana Trump skorzysta na obecnej popularności byłego męża, z którym nie zawsze była w najlepszych stosunkach. Powodem ich rozwodu w 1992 roku, po 15 latach małżeństwa, był romans Donalda z modelką Marlą Maples. Mało tego, w trakcie rozprawy rozwodowej Ivana oskarżyła niewiernego męża o gwałt, do którego doszło rzekomo w 1989 roku. Podobno później żałowała tych słów i pogodziła się z nim. Czy w swoich wspomnieniach zdradzi tajemnice związku w prezydentem? Tego dowiemy się we wrześniu.

Zobacz także: Dlaczego to Ivanka Trump, a nie Melania lada chwila będzie najważniejszą kobietą w Białym Domu?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?