książę Harry była dziewczyna
Fot. Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Była dziewczyna Harry'ego w szczerym wywiadzie. Żałuje związku z księciem

Florence St George nie ukrywa, że cieszy się, że właśnie tak potoczyło się jej życie

Gabriela Czernecka 23 listopada 2021 13:13
książę Harry była dziewczyna
Fot. Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage

Była dziewczyna księcia Harry’ego zdobyła się na szczere wyznanie. W rozmowie z Stella The Telegraph mówi wprost, że… żałuje związku z księciem. Dlaczego? Powód jest dość… oczywisty. Co łączyło Florence St George z księciem Harrym?

Była dziewczyna księcia Harry'ego o związku 

Nazywano go najbardziej rozchwytywanym kawalerem w Wielkiej Brytanii. Wiele kobiet walczyło o uwagę księcia Harry'ego, ale pod koniec listopada 2017 roku, gdy książę Harry ogłosił zaręczyny, stało się jasne, że jego serce jest już zajęte. Dziś młodszy syn księcia Karola wiedzie szczęśliwe życie u boku żony, księżnej Sussex Meghan. Co jakiś czas prasa przypomina jednak, co dziś robią jego były partnerki. Jedna z nich właśnie udzieliła wywiadu.

Zobacz: Kto mógł być na miejscu Meghan Markle? Oto byłe dziewczyny księcia Harry'ego

Była dziewczyna księcia Harry'ego Florence
Fot. Dave M. Benett/Getty Images)

Kim jest Florence St George? Jest córką właściciela marki produkującej wina. To była modelka.  Z księciem Harrym Florence Brudenell-Bruce zaczęła spotykać się w 2011 roku. Najczęściej para, by uniknąć niepotrzebnych komentarzy i teorii spiskowych spotykała się w domu modelki w Londynie. Media pisały o niej: „piękna, mądra i bajecznie bogata”. Florence zrobiła dyplom z historii sztuki, ale swego czasu pracowała jako modelka bielizny. Karierę w modelingu zaczęła w wieku piętnastu lat. Zaliczyła nawet debiut w świecie Bollywood - zagrała w filmie Love Aaj Kal. 

Florence St George o związku z księciem Harrym

Brytyjska prasa często rozpisywała się o łączącej ją z księciem Harrym relacji. Choć Florence ostro krytykowana za odważne półnagie zdjęcia w reklamach, to jednak doceniano jej urodę, obycie i styl. Od kilku lat Florence jest szczęśliwą żoną multimilionera Henry'ego St George'a. Para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci. Teraz w rozmowie z magazynem Stella The Telegraph była modelka wróciła wspomnieniami do wydarzeń sprzed lat i opowiedziała o tym, jak wyglądał jej związek z księciem.

Zobacz również: Księżna Meghan od początku manipuluje księciem Harrym? Te zdjęcia mówią same za siebie...

Florence St George mówi wprost, że gdy tylko zaczęli się spotykać, musiała z dnia na dzień pożegnać się z prywatnością: „Moja prywatność nagle się skończyła i zaczęła się jedna wielka kontrola. Nowa historia pojawiała się w prasie niemal codziennie, moi szkolni znajomi nieustannie byli przesłuchiwani, a przed moim domem wciąż wystawali fotografowie”, przyznała była partnerka księcia Harry'ego. 

Dziś jednak przyznaje, że choć sama nie była w stanie poradzić sobie z tą presją bycia z księciem, to podziwia te, które są w stanie i były w stanie poradzić sobie z tym stylem życia. Sama szybko uświadomiła sobie, że nie potrafi tak żyć na dłuższą metę i teraz otwarcie mówi o tym, że cieszy się, że ich związek nie przetrwał próby czasu. Warto dodać, że nie tylko Florence była zmęczona ciągłym zainteresowaniem prasy wokół jej osoby. Również inne byłe partnerki księcia Harry'ego - Chelsy Davy czy Cressida Bones - nie potrafiły poradzić sobie z nieustanną obecnością mediów.  

Była dziewczyna księcia Harry'ego Florence
Fot. Nick Harvey/WireImage)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.