KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zauważyliście, że Meghan i Kate są widywane w tych samych butach na różnych wydarzeniach?

Mają ku temu zaskakujący powód!

Gabriela Czernecka 13 grudnia 2018 06:51

Zarówno stylizacje księżnej Kate, jak i stylizacje księżnej Meghan zawsze odbijają się szerokim echem w mediach. Kate znana jest z tego, że lubi ponownie zakładać swoje kreacje, Meghan jak dotychczas nie zauważono dwa razy w tych samych sukienkach. A jak jest z butami pań? Zwróciliście uwagę na to, że Meghan i Kate wielokrotnie pojawiają się w tych samych butach na różnych wydarzeniach? Jak się okazuje, nie robią tego bez powodu! 

Buty księżnej Kate i księżnej Meghan 

Księżna Kate słynie z tego, że chętnie sięga po kreacje, w których mieliśmy okazję już widywać. Tak było niedawno, gdy wraz z mężem złożyła wizytę w studio telewizyjnym BBC, gdzie pojawili się, by poprzeć akcję, która ma promować bezpieczeństwo dzieci w cyberprzestrzeni i walczyć z rozlewającym się po sieci hejtem. Wówczas Kate miała na sobie turkusową sukienkę Emilii Wickstead, w której wcześniej widziano ją już dwa razy. Kate nie ma problemu z tym, by po raz kolejny pojawiać się w tej samej kreacji.

W przypadku Meghan taka sytuacja nie miała miejsca, ale weźmy pod uwagę, że księżną jest zaledwie od kilku miesięcy. Bardzo możliwe więc, że jeszcze nie raz zobaczymy ją w tej samej stylizacji. A zwróciliście uwagę na buty Meghan i Kate? Zarówno księżna Cambridge, jak i księżna Sussex są widywane w tych samych butach na różnych wydarzeniach. Księżne często zakładają swoje szpilki ponownie. Nie od dziś wiadomo, że ulubioną marką butów Meghan jest Aquazzura i księżna często je wybiera na oficjalnych wydarzeniach. 

Jak się okazuje fakt, że są widywane w tych samych butach na różnych wydarzeniach nie jest czymś zaskakującym. Dlaczego tak robią, skoro mogłyby mieć za każdym razem nową parę obuwia? Okazuje się, że powód jest dość prosty. Choć Meghan i Kate mogą mieć kreacje i buty od najwybitniejszych projektantów, to mimo wszystko za wszelką cenę nie chcą tak bardzo epatować swoim strojem.

Jak zdradza w wywiadzie dla Daily Mail komentatorka mody, Karine Laudord: „Chcą mimo wszystko zachować skromny wizerunek. Noszą kreacje od projektantów, ale buty są czymś, co może pozostać neutralne”, czytamy. Tego rodzaju zasada dotyczy podobno wszystkich członków royal family. Teraz wpadka Harry'ego z dziurą w bucie nabiera kompletnie innego znaczenia...  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.