Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. Robert O'neil / SplashNews.com/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Bradley Cooper i Irina Shayk kłócą się o opiekę nad córką!

Nie mogą dojść do porozumienia w najważniejszych kwestiach...

Weronika Kostyra 24 lipca 2019 08:55
Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. Robert O'neil / SplashNews.com/East News

Mimo wcześniejszych plotek o kryzysie, rozstanie Iriny Shayk i Bradleya Coopera po czterech latach związku było zaskoczeniem. Relacja aktora i Lady Gagi, która nawiązała się na planie filmu Narodziny gwiazdy wyglądała na romans. I choć Bradley Cooper i Irina Shayk długo starali się ukryć prawdę, ostatecznie ich drogi się rozeszły. Modelka wyprowadziła się z ich domu i teraz każde z nich układa sobie życie na nowo. Irina jest widywana z tajemniczym mężczyzną, a do domu Bradleya Coopera wprowadziła się Lady Gaga. Tylko jednak kwestia pozostała nierozstrzygnięta – podział opieki nad córką pary.

Irina Shayk i Bradley Cooper kłócą się o opiekę nad córką?

Bradley Cooper i Irina Shayk są rodzicami dwuletniej córeczki Lei, która jest ich oczkiem w głowie.  Oboje są bardzo zaangażowanymi rodzicami, dlatego kwestia podziału opieki nad córką jest dla nich niezwykle ważna. Mimo trudnej sytuacji rodzice nie chcą, by ich córka boleśnie odczuła ich rozstanie. Tuż po nim postanowili, że będą zajmować się nią na zmianę. Czy uda im się utrzymać sprawiedliwy podział?

Okazuje się, że mimo wcześniejszych zapewnień trudno jest im się porozumieć. Największym problemem jest odległość. Dla dobra dziecka jej rodzice powinni mieszkać w tym samym mieście, aby ich zmiany w opiece nad córką przebiegały sprawnie i aby Lea nie musiała całkowicie zmieniać otoczenia. Przez jakiś czas byli zgodni, że najlepszym miejscem będzie Nowy Jork. W końcu Bradley Cooper zmienił jednak zdanie. Nie bez znaczenia jest zdanie jego mamy, z którą jest bardzo związany. „Bradley chce być w Los Angeles, a Irina planuje swoją na stałe zamieszkać w Nowym Jorku i tu już pojawia się problem. Irina nigdy nie czuła się w LA, jak w domu, szczególnie w ich willi w dzielnicy Pacific Palisades, gdzie mieszkała też z nimi mama Bradleya”, zdradził informator magazynu Grazia

Dodatkowo Irina Shayk zamierza zabezpieczyć przyszłość córki i ustalić w sądzie wysokość alimentów, jakie będzie płacił Bradley Cooper. Mimo trudnej sytuacji modelka nie jest sama. Wspiera ją ukochana mama, a także nowy przyjaciel – Christian Carino, czyli były narzeczony Lady Gagi. Nie wiadomo na razie jaki charakter ma łącząca ich relacja, ale z pewnością podobne doświadczenia sprawiły, że doskonale się rozumieją. 

Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. FORUM

Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?